• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

o da i kod mene se jede..na Tjelovo sam radio peku i krompir je bio odličan al meso je meso ha haa:finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
A kod nas nema zlatica,,,,,,,,a ni špricanja,,,za sad,,,,,,,,a i godinama ne koristim nikakve kemije......
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Ma ja ga nikada nisam sprico a u mome polju jos nema zlatice dugo nije bilo obradivano pa je srecom nema...a dali ga solite da duze traje???
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Neznam di da počnem...a da ne psujem...uglavnom iso sam kosit jedno mjesto i prvi put mi je proso sam dva puta i zajaho kamen...eehh kamen je bas bio ispod kumplunga i nisam mog ni nepred ni nazad kola su se vrtila u prazno...a nisam mogo prešaltat u rikverc...čak sam ga zagasio i ubacio u rikver i upalio ali opet je vrtio u prazno...i nije bilo druge neg po susjeda...i s njegovim smo ga na jedvite jade skinuli s kamena...nastavo sam ja kosit...kad najdenom kosa ne kosi a vrti ko da kosi...i stanema ja i vidim kosa pukla...pa jbt m....kad te ide bas te ide...i nije bilo druge neg doma to lijepo očistit i zavarit nije meni dosadno u životu?



















I jos sam neke sitnice napravio...spustio sam trokut mali niže jer mi tu smeta...zavario one limove napred na haubi..i tak

 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a dobro bitno da nije neki veči kvar,a došlo je vrijeme da se rade jako loši dijelovi .pa tako i kose i kod nas ljudima pucaju ove bočne kose jer se rade jako nekvalitetno a čuj ta kosa sigurno nije mogla puknuti za Božić kad se ne kosi nego sad kad je sezona,uglavnom budeš ti to završio samo polako:partyman::partyman:
 
S

staffmen

Guest
baci taj noz van.
Novi noz ti je nekih 200kn, malo manje mozda.
Ovo si zavaril sada...i vjerojatno bus opet za koji dan na istom mjestu
 
B

BAGERISTA

Guest
Ne treba bacat ništa,,:supris::?:?,,,,,,,,,,samo skini zub,,,i izbrusi,.,,i zavari i od gore i od dolem,,,prebrusi,,,i stavi zub gore,,,i radit če koliko i do sada a možda i duže,,,.
Poglčej da ti ne grije,,kod dužeg rada,,,i daj svakotoliko malo zgorenog ulja gore,,.. i peri dalje........

I na mojoj je puko,,,pa sad dela,,,ko da je i nova,,,i to več par lit.......nema,,ako se kvalitetno zavari,,,,držat če,....:p
 

ivankrk

Novi član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
26
e moj imenjače pa ti stvarno nemaš sriće zadnjih dana,stalno se nešto događa,ali kako ono kažu šta te ne ubije to te ojača,hehehehehe :axe:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
a dobro bitno da nije neki veči kvar,a došlo je vrijeme da se rade jako loši dijelovi .pa tako i kose i kod nas ljudima pucaju ove bočne kose jer se rade jako nekvalitetno a čuj ta kosa sigurno nije mogla puknuti za Božić kad se ne kosi nego sad kad je sezona,uglavnom budeš ti to završio samo polako

Ahh...ma nije morala ni sad -.-

Meni se cini da taj var nece izdrzati

Var je izdžo ma nes drugo nije

baci taj noz van.
Novi noz ti je nekih 200kn, malo manje mozda.
Ovo si zavaril sada...i vjerojatno bus opet za koji dan na istom mjestu

Neču ne...ovaj var je sad čvršči neg sve na kosi

Ne treba bacat ništa,,??,,,,,,,,,,samo skini zub,,,i izbrusi,.,,i zavari i od gore i od dolem,,,prebrusi,,,i stavi zub gore,,,i radit če koliko i do sada a možda i duže,,,.
Poglčej da ti ne grije,,kod dužeg rada,,,i daj svakotoliko malo zgorenog ulja gore,,.. i peri dalje........

I na mojoj je puko,,,pa sad dela,,,ko da je i nova,,,i to več par lit.......nema,,ako se kvalitetno zavari,,,,držat če,....

Tako je bageru...oni bi odmah novu kosu...misle da lova raste ko zelje

e moj imenjače pa ti stvarno nemaš sriće zadnjih dana,stalno se nešto događa,ali kako ono kažu šta te ne ubije to te ojača,hehehehehe

da samo mene ovo več lagano počinje ubijat..hahha

evo nastavak radova...ni jučer nisam završio reko sm da ja to vise kosit neču dva puta sam razjebo kosu...bome dosta...i da se pohvalim prošo sam 1. razred :D

Evo jedino tu se ne kvari...


Visoka je trava niš se ne vidi...


Nisam niti uspio slikat cijelo mjesto...ta mala mrvica je moj traktor


Opet je nes puklo...ona vida na utegu ima pojeden navoj i skrivila se


Nema kod mene sreće...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ne sekiraj se,,,,,,,,,,samo gledaj pozitivno,,,,,,,sad če bit sve skoro novo na njoj,,,,pa moreš slobodno...reč,,,da si proba i gorku stranu,,,ovog dela,,,,a ne samo sidit i peljat se,..............:prayer::prayer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Ne sekiraj se,,,,,,,,,,samo gledaj pozitivno,,,,,,,sad če bit sve skoro novo na njoj,,,,pa moreš slobodno...reč,,,da si proba i gorku stranu,,,ovog dela,,,,a ne samo sidit i peljat se,..............:prayer::prayer:

hahah sad ce traktor riknut :p
 
Na vrh