• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KUHN plugovi

cayman

Član
Tu od
16 Pro 2013
Poruka
45
Re: KUHN

S čim ga vučeš?

7JsSJPt.jpg

Vm8wBqt.jpg
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Re: KUHN

Odlična kombinacija,močan traktor i jako dobar plug.Takav plug ima moj kolega,jako lijepo radi.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Re: KUHN

Jesi radio usporedbu plugova,kažu da se Kuhn najteže od svih vuce.
 

cayman

Član
Tu od
16 Pro 2013
Poruka
45
Re: KUHN

neznam nisam imo priliku raditi usporedbu imam 3 braznog vogela 1020 c plus e sada njega sam vuko sa 5820 tako da neznam da za ovaj zakvačim vogela nekog od 4 brazde ali mislim da ovaj kuhn puno bolje zaorava i još ljepše slaže brazdu
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Re: KUHN

Jesi radio usporedbu plugova,kažu da se Kuhn najteže od svih vuce.

Ja sam recimo čuo da se regent najteže vuče, a da je kuhn jedan od najboljih. Sve je to stvar osobne percepcije. Ja imam huarda, potpuno ista daska kao i na kuhnu, ne bih rekao da se teško vuče, traktor se igra njime, no nisam probao s nijednim drugim tak da ne znam.
 

cayman

Član
Tu od
16 Pro 2013
Poruka
45
Re: KUHN

teško je o tom pričat koji se teže ili lakše vuče to bi trebalo probat na istoj tabli u istim uvjetima sa istim traktorom probat vuči par marki plugova složenih na istu colažu onda bi se to moglo približno nešto saznati
ali po meni Kuhn je odličan plug
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Re: KUHN

Khun je odličan plug,a i sve zavisi koliko su rešetke pomotane iza na španerima,da lome brazdu,ili da ostavljaju brazdu više u komadu.Prezentatori pluga pri jednoj prezentaciji su nam to objašnjavali,i probali smo orati kada je rešetka više i manje pomotana,to igra veliku ulogu isto.
 

cayman

Član
Tu od
16 Pro 2013
Poruka
45
Re: KUHN

ovaj na teškoj zemlji dosta rasipa
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Bome je bilo vrijeme da se i ova tema digne.
Evo stigla ova mala makina🤣🤫.
Varimaster 120,od 12 do 20 cola,4+1+1,sve novo od daski do pretplužnjaka jedino špice treba okrenuti. Cijenu ću reći tek kad se proda🤣🤣.
Idu na probu drugi tjedan tak al ako bude plavcu jako teško onda jedna brazda dole😎

20210724_145832.jpg 20210724_145743.jpg 20210724_145805.jpg
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Nadam se da imaš dobar uteg za prednju hidrauliku… 😁
 
Na vrh