• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,528
aha, uz medvjedove, jelenove, veprove, jazavčeve, sad imamo i dabrove!!!
mislim da bi im broj mogal naglo opasti... 🤭
nego, za one koji neznaju, dabar je kuhan kad je i rep kuhan!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
aha, uz medvjedove, jelenove, veprove, jazavčeve, sad imamo i dabrove!!!
mislim da bi im broj mogal naglo opasti... 🤭
nego, za one koji neznaju, dabar je kuhan kad je i rep kuhan!
Ozbiljno, nisam ni ja vjerovao dok ih jedan čovjek iz tvoje okolice nije donesao na probu.
 

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
Kod mene u selu je jedan prijatelj imal nutrije, za krzno. Meso nisu bacali...🤣🤣🤣
Kad smo tam isli ko klinci na rođendan- meso se nije jelo... 😆😆😆
Tak da cisto sumnjam da je dabrovina loša...
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Žito d.o.o trenutno nudi 1.30kn/kg za 14%, rujan/listopad/studeni, i u uzlaznoj je putanji.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,472
Cijena je u odnosu na prijašnjih nekoliko godina dobra ali neznam da li ste vidjeli cijene gnojiva za jesensku sjetvu u odnosu na prije par mjeseci. Također i cijene nafte… Ako se uzme to u obzir nije da će biti neki ekstra profit…
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
To je istina,u odnosu za proljetnu sjetvu, urea je skuplja 600 kn po toni a 3x15 nekih 400 kn,a nafta je samo lani bila jeftina,uvijek je tu negde oko 5 kn.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh