• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
nema logike...i ako nisi u sustavu pdv-a, svjedno oni moraju platiti pdv na to...a poslije si ga odbiju/prebiju od sljedećeg u lancu...
znači, onaj račun +25%
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
nema logike...i ako nisi u sustavu pdv-a, svjedno oni moraju platiti pdv na to...a poslije si ga odbiju/prebiju od sljedećeg u lancu...
znači, onaj račun +25%
Ne dobiješ PDV, ja sam prije možda mjesec dana vozio kukuruz i predao ga na svoje ime kao obična fizička osoba i nisam dobio PDV.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
onda su te pokrali, ti si kao fizička osoba platio pdv na sav repromaterijal...
buni se, doduše zaboravio sam da je pdv 13%, dugo sam izvan sustava... 🤭
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
624
Ako nisi u sustavu pdv, nitko ti ne daje pdv na robu. Barem tu kod mene je tako sa svim otkupljivacima.
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
624
I kada si u sustavu pdv-a, dobiješ taj pdv ali ga moraš opet platiti državi. Tako da ti isto dodje, jedino što si mogao povući pdv na repromaterijalu.
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
93
Ljudi trebam mišljenje dali je dobro UREU baciti na tlo gdje je obran kukuruz pa odmah zaoravati prilikom sjetve pšenice dali ima nekoga efekta poslje na rast pšenice ili drugih kultura nagodinu...ako da koliko bacate po jutru otprilike Ureje.
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Stanje kukuruza trenutno nakon one oluje u 7 mjesecu,žetva će brzo a nadam se da će se pokupiti nešto. 20210903_125847.jpg 20210903_132054.jpg
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Moje se zeleni na najjače 🤣🤣🤣.
Jel si suncokret riješio?
Moj bude valjda kroz 2 tjedna🤪
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Ma kakvi mislim da još tjedan dana neće suncokret,čini mi se da ću prije kukuruz krenut.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A jel to on tak brzo dozrio zbog toga jer je povaljan ili jednostavno je tak rani?
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
A dosta je rani hibrid a mislim da i to što je povaljan utječe dosta,kolegin je skroz povaljan kao da je valjak prešo preko njega i mislim da se može skidati za koji dan.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,134
50 kn kubik.
Ali rado da ce iduce god ici jos gore, jer em nema kukuruza, em ga rijetko ko bere u klipu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh