• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
586
Super je niknulu, kakva su Vam iskustva sa Adengom prije nicanja kukuruza ?
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Super je niknulu, kakva su Vam iskustva sa Adengom prije nicanja kukuruza ?
Nisam nikada prskao sa Adengom,inače ne prskam prije nicanja.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja upravo u prigledima tranika, nisam pametan dal da frezam ili ne još, još da malo počekam. 🙉
Vidim ni susedi se ne žuriju sa sijanjem.
Onda nebum ni ja baš prvi.







 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,524
Dok je trebalo drljače zakopčat za traktor ti si ih bacil u gumenjak i na otpad
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Još budem onda ostavil tjedan dana da se malo posuši. Nema žurbe.
Kaj sam hitil? Od kud ti to? Al kaj će mi kad frezam😉🍺
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,687
Kako gdje ali čini mi se da je ove godine sve za neku mušku stvar. Popodne sam rasipao umjetno gnojivo na jednoj parceli i kotači na mjestima propadaju.
 

CetojevicM

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
123
Pa vec se moze reci da kasni sjetva.
Moze se desiti da bude kisna godina pa datum sjetve ne bude igrao ulogu ali ipak stvari oko obrade zemljista koje zavise od ljudskog faktora bi trebale biti odradjene po nekom propisanom pravilu pocevsi od zimskog oranja, pa zatvaranja brazde u rano proljece, pripreme i sjetve u zemljiste koje posjeduje dovoljno vlage za dobro nicanje
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,687
Sjetva kasni ne mojom voljom nego voljom prirode. I kako da se ja borim protiv te prirode ili Boga?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma nikak, netreba se zamarati i živcirat, pa sve se bude stiglo, neki još ni nisu lanjsku kuruzu pobrali a ni izorali.
Jednostavno smo nemoćni protiv prirode.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
I ja danas gledam ide krenulo,, al gdje zrno na suhom ništa,,,
dida,,, u mom etnosu kažu sabur,,, tj. strpljenje,,, doći će to na vrijeme,,,
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Žao mi je. To je priroda, tvornica pod otvorenim nebom.... Meni je prošle i pretprošle godine mraz napravio 100 %štete na 3 ha oraha, i cca 50% na 1 ha ljeske. Ali još nije kasno za posijat nekakvu 200-300 grupu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh