• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2024

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,728
Ovo sa divljim svinjama čini me jadnim i žalosnim. Zna se kako divlje svinje čine enormne štete na usjevima a svi koji su nadležni prave se grbavi. Viču kako treba ograđivati. Kada bi mi imali parcele od nekoliko desetaka hektara to bi možda i bilo rješenje a ovako ograđivati male parcele bilo bi ruglo. Gledao sam jučer biciklističku utrku na Olimpijadi i Francuzi imaju velike parcele ali niti na jednoj nisam vidio ogradu. Ove godine gamad mi se prvi put uvalila u tritikal i povaljali ga bolje nego valjak.
 

Najnoviji postovi

Na vrh