• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2024

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,729
Ovo sa divljim svinjama čini me jadnim i žalosnim. Zna se kako divlje svinje čine enormne štete na usjevima a svi koji su nadležni prave se grbavi. Viču kako treba ograđivati. Kada bi mi imali parcele od nekoliko desetaka hektara to bi možda i bilo rješenje a ovako ograđivati male parcele bilo bi ruglo. Gledao sam jučer biciklističku utrku na Olimpijadi i Francuzi imaju velike parcele ali niti na jednoj nisam vidio ogradu. Ove godine gamad mi se prvi put uvalila u tritikal i povaljali ga bolje nego valjak.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,143
Kaže kod nas jedna starija gospođa, nije meni žao da država i lovci imaju divlje svinje, samo neka si ih ograde da ne idu u moje

Kad naša živina nekome napravi štetu, onda si je dužan nadoknaditi, a kad divljač napravi štetu, a zna se tko je vlasnik, onda kažu zašto nisi ogradio
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,637
Naše domaće za klanje moraju biti ograđene,dezo barijere hotel neznam sa koliko zvjezdica i još kojekakove kerefeke a divlje svinje i jeleni se po našim kukuzama šeću ko kakovi oslobodioci i nitko da se ulovi za uho.:mad::cry:😖
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,385
Ovo je ZP434 iZP 427,,pošto radim plodored sijem ovu FAO grupu,,, eksperimentisao sam sa gotovo svim sortama,,,nekazem da je ovaj nesto naj,naj,,, ali za 16 sezona rada sa beracem ovi su mi najbolji za branje u klipu,,,t.j.najlakse ih je brati u klipu,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh