• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2024

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,728
Ovo sa divljim svinjama čini me jadnim i žalosnim. Zna se kako divlje svinje čine enormne štete na usjevima a svi koji su nadležni prave se grbavi. Viču kako treba ograđivati. Kada bi mi imali parcele od nekoliko desetaka hektara to bi možda i bilo rješenje a ovako ograđivati male parcele bilo bi ruglo. Gledao sam jučer biciklističku utrku na Olimpijadi i Francuzi imaju velike parcele ali niti na jednoj nisam vidio ogradu. Ove godine gamad mi se prvi put uvalila u tritikal i povaljali ga bolje nego valjak.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,133
Kaže kod nas jedna starija gospođa, nije meni žao da država i lovci imaju divlje svinje, samo neka si ih ograde da ne idu u moje

Kad naša živina nekome napravi štetu, onda si je dužan nadoknaditi, a kad divljač napravi štetu, a zna se tko je vlasnik, onda kažu zašto nisi ogradio
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,631
Naše domaće za klanje moraju biti ograđene,dezo barijere hotel neznam sa koliko zvjezdica i još kojekakove kerefeke a divlje svinje i jeleni se po našim kukuzama šeću ko kakovi oslobodioci i nitko da se ulovi za uho.:mad::cry:😖
 

Najnoviji postovi

Na vrh