• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz šećerac

Silvester

Novi član
Tu od
27 Velj 2015
Poruka
21
I jel ima tko info oće biti što od bc superslatkog ili ništa?

@petulla- ta imola kakva je? jel spada u kategoriju superslatkih ili ne? koja je cijena?
 

PetullaRZ

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
852
Imola ne spada u super slatke šećerce ali su mu zato plodovi krupni u odnosu na neke druge šećerce - prvi klip krupan a drugi klip zna biti velik kao kod nekih prvi klip(uz dobru agrotehniku i prehranu). Cijena oko 300 kn/kg.
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Bio sam prošli tjedan na njihovom predavanju i receno je da cega bit. Pakiranje 3000 zrna oko cca 100kn ak se nevaram. Naravno treba ga narucit navrijeme a ne 3 sata pred sjetvu. :(blush):
 

Silvester

Novi član
Tu od
27 Velj 2015
Poruka
21
Hvala na informaciji :icon_pray: mislio sam ih svejedno zvati ovako cu i naruciti.

Da treba naruciti ali treba imati i kesa za platiti sve.
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Po mogucnosti naruci cim prije jer se puno ljudi preorjentiralo na to ja sam lani narucival ljudima krajem 3.mj i vise ga nije bilo.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
e jebaji ga sad filozofiraš,kako se zove ono vaše,jel jelen....nije loše...nije...:(grin):

ej jo,kad je sajam sav sam se pogubil.....:(emo):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,329
e jebaji ga sad filozofiraš,kako se zove ono vaše,jel jelen....nije loše...nije...:(grin):

Kod mene nema jelena, lavova a ni ostale divljači, ko kad sam u provinciji, al ima Tuzlaka, evo zadnju sam sad iscijedio.(nedaj bože zadnju)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Drugi tjedan @labavi - ma figu - ako ja u nedjelju idem u Italiju,znači da je sajam u petak,subotu i nedjelju ovaj tjedan.
I ja sam izgubljena u vremenu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ispravak netočnog navoda,ovo proljeće je prvi put sajam 4 dana,točnije 19-22.3.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,419
Sto se tice bc superslatkog ljudi iz firme kazu da ce biti do gudovca, mi smo se narucili na 2 mjesta pa ce biti valjda.

Inace ako bude šećerac kao sto je bio prije par godina kada sam zadnji put dosao do njega, nema boljeg i slađeg i jeftinijeg.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,419
A zavisi od sjetve, mozes ga sijati ko i obicni kukuruz. Kazu nekih 20- 25 tisuca na jutro
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
pa pakovanje običnog,od 25 tisuča zrna mi ne izađe jutro,planiram kupit,tj naručio sam 7 pakovanja(nije kila nego 3500 zrna,bar tako kaže tip),znači 24500 pa koliko izađe,vidjet ćemo:icon_anal:
e,da....reko tip da ga neče bit u gudovcu,nazvat će me kad pakiranje bude gotovo i idem direkt u dugo selo po njega....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
@labavi, jel ti to o BC superslatkom pričaš?
Ja bih kilu trebala,ako je on u pitanju, nebudilijen, i za mene naruči kilu, a ja ću već vidjeti kako ću ga uzeti.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Drugarice Jo... BC nema po kilu, nego po 3500 zrna dodje oko 90 kuna, prema broju zrna preračunaj koliko ti treba, jer šečerac je jako lagan kad je sjeme u pitanju.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hvala na informaciji,sada još samo da mi netko rekne di bih ja to mogla kupiti, ja bih kupila tih 3500 sjemenki. Ja to posijem,prodam po dvije kune i bidnem bogata. Meni to dosta. Jer ne volem biti prebogata. Ak računam ono što neće niknut,ono što neće roditi i ono što neću prodati - bude taman da me prizemlji da se ne uzoholim od prevelike zarade.:biggrin:
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Sumnjam da ćete ga nać u maloprodaji jer je postal jako tražen. Ako vam je jedna od trgovina tipa poljocentar u blizini nazovite i pitajte dali vam mogu narucit. Nekad su imali i u maloprodaji neznam jel još imaju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh