• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KULTIVATORI - špartači

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
E sad, kad bi znao koji je to tip Orao 😅 .
Uglavnom ova dva bi išao pogledati. Oba su dvoredna, jer mi trenutno trebaju dvoredni.
IMT Kultivator

OLT Kultivator

Sigurno si bolje upoznat s njima nego ja, pa ako vidiš neke nedostatke, reci 😀. Cijena je dosta visoka, al kad trenutno nema baš nekog izbora.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Nisi valjda lud dati tolike novce za dvoredni?
Za 1000 eura ja dajem svoj četveroredni, a ne dvoredni majko mila.

Ovo su debelo pretjerane cijene. Ne budi lud.
 

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
176
Uzimam novi četveroredni kultivator, vidim da se još proizvode IMT i OLT, tu su negdje sa cijenom. Koji je od ta dva bolji, ovaj stari što imam je oltov
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Radio sam sa obadva, meni je to isto...Možda mala prednost IMT-u, ali nisam siguran da opravdava toliko veču cijenu kod polovnih.

Da se razumijemo, na stare OLT KK kultivatore ne mislim. Samo OLT Orao.
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Nisi valjda lud dati tolike novce za dvoredni?
Za 1000 eura ja dajem svoj četveroredni, a ne dvoredni majko mila.

Ovo su debelo pretjerane cijene. Ne budi lud.
Znam da su ovo pretjerane cijene, valjda će nešto spustiti. 🤔
Problem kaj nema ništa jeftinije, svima digli cijene ko da su ih pozlatili.

Onda ovaj olt je tipa orao?
U kolko visoku kuruzu se može s njim?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ima ih jeftinijih, ne znam kako ne pronalaziš 😁

Taj sa oglasa je Orao. Možeš ga prepoznati po federima koji pritišču radna tijela. Stari tip to nema.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
965
Ima, samo kaj su daleko. Onda dok računam prijevoz ispadne skoro isto.
nemam facebook pa ne vidim oglas, ali ja sam kupio neki krš u Tisanić jarku. NAdam se da ne kupuješ tamo... samo prijateljski savjet...čovjek šverca sa otpadom i farba ga doma

Da li netko ima slike noževa ili nacrte, mjere za špartač Panonija? DA li njega pašu noževi od OLT-a ili IMT-a jer za to više nema dijelova?
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
965
Slozio sam IMT nozeve na SIP Panonija spartac.

S obzirom da u zivotu nisam vidio spartac dok ga nisam kupio, molim vas da mi pojasnite kako podesiti nozeve u odnosu prednji na zadnje i u odnosu na polagace umjetnog gnojiva.
Slike kak sam slozio su u prilogu pa molim vase slike da vidim kuda bi koji noz i polagac trebal ici.
Hvala
 

Prilozi

  • 20230326_183154.jpg
    20230326_183154.jpg
    46.6 KB · Pregleda: 36
  • 20230326_183147.jpg
    20230326_183147.jpg
    46.8 KB · Pregleda: 34

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,695
Znade li netko dimenziju remena za pogon remenica gnojiva za kultivator Panonija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh