• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

matan151

Član
Tu od
13 Sij 2012
Poruka
112
Nijedna pasmina nije "nest" ako kuniće dobro ne hraniš i ne brineš se za njih (ne mislim ovdje na tebe osobno). Kalifornijski kunići jesu kunići za tov i daju uz dobro držanje vrhunske rezultate.

da al mislim onda su moji domaci bolji i napredniji..
 
H

Hrvach

Guest
:heart: Bečki plavi traži curu,uvjet da je čista plavuša.:heart:
Šifra;stisni me
:rolfer::rolfer: Ova tema se lagano pretvara u oglasnik za traženje srodnih duša:finga:

Ja sam jučer pario svoju hylla ženku s ovnolikim mužjakom, jel ima neko iskustva kakvi bi mladi mogli ispast, Žećo pročitao sam da imaš dobra iskustva s križanjem tovnih pasmina s ovnolikim
 
S

slavkoš

Guest
da se priključim čini mi se da sam pisao da mi je otišlo čitavo leglo samo zato što sam spustio gajbu sa gornjeg kata dolje par dana prije okota a stvarno je dobra ženka nije ih pobila ni pojela nego je djelovala izgubljeno a malci se raširili i smrzli to je bilo prije 40 dana i odma nakon 2 dana sam ju stavio kod muškoga i sad se okotila prije par dana i sve u redu.Lupo nisi me htio slušat
 

žećo

Član
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
388
hrvach ja sam pario ovnoliku s kalif.mužjakom i iz te kombinacije su mali odlični (2,5 mj i cca 2,3-2,5 kg)zadnjih 20 dana 0% peleta.
Kad sam križao obrnuto tj ženka kalif s mužjakom ovnolikim mali nisu bili nizašto,svi različite veličine-škart.
 
L

lupo

Guest
da se priključim čini mi se da sam pisao da mi je otišlo čitavo leglo samo zato što sam spustio gajbu sa gornjeg kata dolje par dana prije okota a stvarno je dobra ženka nije ih pobila ni pojela nego je djelovala izgubljeno a malci se raširili i smrzli to je bilo prije 40 dana i odma nakon 2 dana sam ju stavio kod muškoga i sad se okotila prije par dana i sve u redu.Lupo nisi me htio slušat

ma nije da te nisam tija slušat nego ni u snu nisam očekiva da će kod nas past snig i zakopat nas sve na 7 dana tako da nisam moga prije prebacit kotilice tj nove kaveze iz radionice do kuničnjaka tako da umisto da sve pripremim 15 dana prije ja uspijem tek 4 dana prije kočenja a sad šta je tu je protiv vremena nisam moga... ipak ova se kod nas sa vrimenom dogodilo zadnji put tamo 60-ih
 
S

smoki

Guest
hrvach ja sam pario ovnoliku s kalif.mužjakom i iz te kombinacije su mali odlični (2,5 mj i cca 2,3-2,5 kg)zadnjih 20 dana 0% peleta.
Kad sam križao obrnuto tj ženka kalif s mužjakom ovnolikim mali nisu bili nizašto,svi različite veličine-škart.

kolko su imali obrađeni bez glave i kosti ako nije frka ???
 
H

Hrvach

Guest
E jbg... Ja sam pario baš tu "obrnutu" kombinaciju, a kaj sad, kaj bude-bude...
 

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
Meni je najbolja kombinacija bila za meso kad mi je ujak dal ženku selskog stekliša i paril sa kalifornijskim. Nikada nisam imal tak ljepe kuniće, a probal sam milion kombinacija. To bi bilo nešto slično kaj ŽEČO veli. Zečica da je veče rase, a hebač za meso.
 
H

Hrvach

Guest
Krešo kaj ti imaš od kunića? Sorry ak si napisao, nisam vidio.. Iz kojeg si dijela velegrada?
 

Najnoviji postovi

Na vrh