• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

S

smoki

Guest
več mjesecima pokušavam dobit broj telefona od stvarno provjerenog uzgajivaća kalifornijskih Josepha Stockera

evo par slikica...
kaliforniai-nyulak-eladok-siofok.jpg


kaliforniai-nyulak-eladok-haziallat.jpg


kaliforniai-nyulak-eladok-7.jpg


kaliforniai-nyulak-eladok-6.jpg


uzgaja ih u 3 boje havana,crne i plave...
 
D

duba0s

Guest
več mjesecima pokušavam dobit broj telefona od stvarno provjerenog uzgajivaća kalifornijskih Josepha Stockera

evo par slikica...
kaliforniai-nyulak-eladok-siofok.jpg


kaliforniai-nyulak-eladok-haziallat.jpg


kaliforniai-nyulak-eladok-7.jpg


kaliforniai-nyulak-eladok-6.jpg


uzgaja ih u 3 boje havana,crne i plave...

prekrasni su stvarno
 
S

smoki

Guest
da da nije dobar broj fali znamenki poslao sam mu poruku preko jednog kolege koji priča mađarski dal dolazi u Pečuh nedjeljom na vašar kao kod nas autopijaca i svi dolaze na veliko sa životinjama ili dal zna dal ima šta dobro tamo jer se kod njih jako dobro prodaju kunići...
 
D

duba0s

Guest
da da nije dobar broj fali znamenki poslao sam mu poruku preko jednog kolege koji priča mađarski dal dolazi u Pečuh nedjeljom na vašar kao kod nas autopijaca i svi dolaze na veliko sa životinjama ili dal zna dal ima šta dobro tamo jer se kod njih jako dobro prodaju kunići...

pozivni za madju +36
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
S

smoki

Guest
nešto ste mi tihi il se ćuvate za zimske dane
eto ako nekog zanima zimski dio izlaganja eto kalendara...



HRVATSKI IZLOŽBENI KALENDAR 2012/2013.
1. Virovitica 21. državna izložba 21. - 23.12.2012.
2. Nedelišće 9. državna izložba hrvatskih pasmina 11. - 13.01.2013.
3. Bjelovar 8.državna izložba mladog uzgoja 23. - 25.11.2012.
4. Borovo 26. - 28.10.2012.
5. Belišće 5.specijalka slavonskih gaćana 02. - 04.11.2012.
6. Čepin 09. - 11.11.2012.
7. Đakovo 16. - 18.11.2012.
8. Vukovar 23. - 25.11.2012.
9. Osijek 07. - 09.12.2012.
10. Vinkovci 28. - 30.12.2012.
11. Donji Miholjac 1. specijalka kineskih golubova 11. - 13.01.2013.
12. Slavonski Brod 18. - 20.01.2013.
13. Vrpolje 25. - 27.01.2013.
 
H

Hrvach

Guest
Nisam siguran kad će biti izložba Društva za uzgoj i zaštitu malih životinja "Velika Gorica 2005" ali bit ćete na vrijeme obavješteni. Nadam se da će neki posjetiti, pa i sudjelovati na izložbi.
 
D

duba0s

Guest
hycole.1.jpg

hycole danas stigli novi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

regis

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
136
imao bi jedno pitanjce, da li je netko od vas probao vagati zeca kad je bio živ i kasnije kad je bio "raspravljen"? zanima me koja je razlika u težini
 
D

duba0s

Guest
imao bi jedno pitanjce, da li je netko od vas probao vagati zeca kad je bio živ i kasnije kad je bio "raspravljen"? zanima me koja je razlika u težini

Sve zavisi o vrsti kunica
 
H

Hrvach

Guest
Inače hibridi imaju malo otpada. Panonci su prvi, pa onda idu hyle i ostali.
 

regis

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
136
ne znam kakve će brat kupiti ali sigurno neku srednje tešku pasminu, ako ima 3kg očišćeni valjda nema onda 2kg? ili? :)
 
S

smoki

Guest
ah to ti je od kunića do kunića,kako ih hraniš kojim intezitetom ,kojom vrstom hrane,veličina kaveza utjeće,broj u kavezu,bla bla bla bla ima tog na kilometre al veliku ulogu igra vrsta kunića za koju se odlučiš evo Duba ima sad najnoviju hibridnu vrstu izvrsnu za tov sa malo otpada a velik broj mladih u okotu,svi budu othranjeni,krvno srodstva nema u Hrvatskoj samo je kod njega ta pasmina,najlakše upišeš na Google i počneš gledat na stranicama kakav je koji kunić po sebi poseban...
 

Najnoviji postovi

Na vrh