• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

fešk

Član
Tu od
19 Sij 2013
Poruka
49
Fešk - kavezi su mrak, ja bi nešto takvo za tov. Koje su ukupne dimenzije stalaže, a koje pojedinog boxa?
pozz ,,dužina jednog kaveza je 2metra,,,u tih 2 metra ima 8 boksova kojima je visina 35,dubina 43 širina 25-cm,oka žice su 20x20,,kaveze sam kupio takve kakvi jesu,,postolje sam radio i sistem napajanja :D
 
Posljednje uređivanje:

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
pozz ,,dužina jednog kaveza je 2metra,,,u tih 2 metra ima 8 boksova kojima je visina 35,dubina 43 širina 25-cm,oka žice su 20x20,,kaveze sam kupio takve kakvi jesu,,postolje sam radio i sistem napajanja :D
gdje su ih kupio i koja je cijena ?:(wait):
 

zibba

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
365
Jel tko zainteresiran za skotne kunice, objema drugo leglo, jedna se mora kotiti kroz koji dan, prvi puta imala 7 komada. Druga je pripuštena prije tjedan dana, prvi puta imala 10 malih, othranila 8.
 

zibba

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
365
Neke miješane kunice su u pitanju, mlade, ovo će im biti drugi okot. Ja sam iz okolice VG-a.
 

mtrupkovic

Član
Tu od
20 Ruj 2009
Poruka
89
pozz ,,dužina jednog kaveza je 2metra,,,u tih 2 metra ima 8 boksova kojima je visina 35,dubina 43 širina 25-cm,oka žice su 20x20,,kaveze sam kupio takve kakvi jesu,,postolje sam radio i sistem napajanja :D

Mislim da ti je ovaj oslonac dolje u sredini nepotreban, tu će ti se samo nakupljati izmet.
 
D

denis1010

Guest
Ovnoliki orijas

Bok Svima!
Ima li tko za prodati Ovnoliku zecicu za rasplod u plavoj boji, ili mladu.

Hvala
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
koega mi je pricao da je uhvatio odraslog divljeg i stavio ga u zecinjak,
kaze da se ovaj zaletavao i udarao glavom u vrata dok nije uginuo!
ovo je manji pa mozda i uspijes pripitomiti pogotovo ako imas jos malih kunica
 

zibba

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
365
Ja se ne bi usudila ga staviti sa mojim ostalim kunićima da ne dobiju neku bolest. On može izgledati savršeno zdravo, ali nikada se ne zna kakve klice nosi iz divljine, a naši " pitomi kunići" nisu navikli na to. Ako ga namjeravaš zadržati, napravi kavez isključivo za njega, podalje od svojih ( ili ako želiš riskirati stavi k njemu par malih od svojih kunica da ima društvo) i preti što se zbiva. Samo polako sa njime, a podatke o divljim kunićima potraži na stranicama Tarraland-a.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
825
:icon_fU:Ljudi, može mala pomoć ...Danas sam uhvatio divljeg zeca (po veličini oko 3-4 mjeseca star) i sad ne znam dali da ga stavim sa ostalim zečevima što imam (slične starosti) ili da ga ostavim odvojenog i kakvi su izgledi da ne ugine tj. da se privikne na ovaj novi život (u kavezu)......

Ja bih vam preporučio da tog zeca vratite u prirodu gdje ste ga i našli. Zečevi i kunići su sasvim različite vrste i njega kao potpuno divlju životinju samo patite. On nema šanse za život u zatočeništvu.

Niste ga ni smjeli uzeti iz prirode jer bi se to moglo okarakterizirati kao lovokrađa.
 

zibba

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
365
Da malo pohvalim svoje leglo kalifornisko-novozelandskih kunića, za par dana 3 mj a oni imaju 2,5 kg. Ja super zadovoljna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh