• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Robi ka...
Stvarno lijepo napreduju!
He...š sve pudlice ovog svijeta, kad vidim kuniće meni odmah dan ljepši!
 

robi ka

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
258
Stvarno se dosta trudim oko njih da i bude sto bolje i njima i meni.
Gajba je gotova samo jos neke sitnice pa je poslikam i stavim. Smanjio sam visinu pa se nadam da ce biti sad ok.
 

robi ka

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
258
:(clap):
20170304_183741.jpg


Evo moje Elze u novoj gajbi.Smanjio sam visinu a ovo ostalo je ostalo isto.
Normalno moja gajba je najljepsa na forumu:icon_lol:
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
:mur::mur::mur: :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
krenulo kocenje kod mene sam neznam jel bi se smijo il plako saracka okotila 2 (do sad nije manje od10),kalifornija 3...
bar ce mi hrana duze potrajat :icon_rofl: :mad:

Mislim da su se dosta udebljale i da je to jedan od razloga takvog slabog okota...
 

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
:mur::mur::mur: :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
krenulo kocenje kod mene sam neznam jel bi se smijo il plako saracka okotila 2 (do sad nije manje od10),kalifornija 3...
bar ce mi hrana duze potrajat :icon_rofl: :mad:

Mislim da su se dosta udebljale i da je to jedan od razloga takvog slabog okota...

Nema debljina s tim veze! Ako su predebele, teže prime ili nikako-zavisi od rase, ali broj mladih je upravo proporcionalan s debljinom ženke!, to je prirodni instinkt, što imaju više hrane to i kote više mladih, tj.ostave ih na zivotu!
P.S. Ako tako nastave, imat ćeš hrane i do nagodinu!!
 

robi ka

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
258
Ja cu opet pitati pa me ubite.
Ovako ova gajba koju sam napravio kad Elza mokri to curi na gajbu dolje ispod nje. Ja ne kuzim kako to napravi da ne curi.Dali se sa cime premaze gajba iznutra,pod je od dasaka i dobro sam ih nabio jednu do druge.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Krenulo i kodmene koćenje prva hajkom se nije uopće okotila kalifornija 4 komada, druga hajkom puno gnjezdo svi mrtvi neke je i pojela e sad dali jih je ubila ili se mrtvi okotili. Uglavnom sve srednja žalost.
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Uzmi komad lima i stavi ispod,jednu stranu pusti da se nasloni na donji boks a drugu nekako podigni do gornjeg boksa (tako da dobijes pad na zeljenu stranu)
i ostavi koji cm.viska lima tamo gduje odlucis da bi pisaka trebala curit tako da ti opet ne curi,podljeva po donjem boksu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh