• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
Re: Kuničarstvo

Stavio sam tu ženku što me "pati" kod njega i on skače po njoj al' ona nije zainteresirana. Ako on pokušava jel to znači da ih ima ?Imam kuniće već 2.godine al' nikad nisam tražio jajca .....gdje su? Znam da nisu na glavi....:(rofl):
 

Bosko

Član
Tu od
18 Tra 2014
Poruka
87
Re: Kuničarstvo

Stavio sam tu ženku što me "pati" kod njega i on skače po njoj al' ona nije zainteresirana. Ako on pokušava jel to znači da ih ima ?Imam kuniće već 2.godine al' nikad nisam tražio jajca .....gdje su? Znam da nisu na glavi....:(rofl):

Gdje i tvoja među nogama.
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Re: Kuničarstvo

samo nemoj tražit među prednjim nogama :icon_weed:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
Re: Kuničarstvo

Nisam ni tražio, mladi "majstor" je ovoj tvrdoglavoj mladoj bečkoj plavoj "spakovao" i to dvaput !!!:icon_pidu:
 

nera007

Član
Tu od
21 Lis 2013
Poruka
163
Re: Kuničarstvo

Ljudi,da li je moguće da ženka skače na druge kuniće i radi ''ono'' kao i mužijaci ili je ta moja curica zapravo dečkić?Za 5 dana pune tri mjeseca i ja sam ih razdvojila,nešto prodala a ostatak će uskoro u zamrzivač.Ostala mi je samo jedna ženka ili bar mislim da je ženka.Viđala sam da mužijaci skaču na sve i svašta,ali da li je to moguće i kod ženki?Hvala,pozdrav!
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Re: Kuničarstvo

Skacu i zenke kad se zele parit,malo je rano za tvoju ali kao sto kazes mozda je musko
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bosko

Član
Tu od
18 Tra 2014
Poruka
87
Re: Kuničarstvo

Možda su godine u pitanju kad nije mogao. Trebaš mu kupiti vitaseng kapsule.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

japac

Član
Tu od
13 Lip 2014
Poruka
85
Re: Kuničarstvo

mislim da mu ne bi pomoglo. Nisam još imao zeca pa sam odnio kod susjedovog. Danas mi se okotila i vidim da ima samo jednog. to mi je malo čudno, zadnji put je bilo 10 komada
 

nera007

Član
Tu od
21 Lis 2013
Poruka
163
Re: Kuničarstvo

ja sam se već dvaput za_ebao .....:icon_thumright:

Sa tri mjeseca bi se trebao dobro razaznati spol pa mi nema druge nego ginekološki pregled,ponovo:smile:pozdrav svima!
 

Mari0

Novi član
Tu od
27 Srp 2014
Poruka
10
Re: Kuničarstvo

Bok ljudi novi sam na forumu,drzim belgijske orijase 3 god ,ali sam nedavno nabavio i par kalifornijski sad imaju oko 4 mjeseca pa me zanima moze li kalifornijski oparit belgijsku iako je ona duplo veca od njega ili ga je jos rano pustat da se pari ??
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Re: Kuničarstvo

Bok ljudi novi sam na forumu,drzim belgijske orijase 3 god ,ali sam nedavno nabavio i par kalifornijski sad imaju oko 4 mjeseca pa me zanima moze li kalifornijski oparit belgijsku iako je ona duplo veca od njega ili ga je jos rano pustat da se pari ??

naravno da može,ako ima razvijena jajca
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
Re: Kuničarstvo

ja sam jućer bio u mošćenici kod ivice šnajdera i kupio sam kalifornijsku kunicu staru 2.5 mjeseca

i još jedno pitanje dali su vaši kunići počeli mitariti (linjati se)
 

Najnoviji postovi

Na vrh