• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kupnja sjekire

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Svečano obečam da bum kupil ovu


I ovu🙂👍

 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nije neka razlika, ali tam kam moram po nju mi nije usput, onda sam uzel ovu.
E sad trebam jednu skojom budem kalal kad sa ovom 2800 raskalam, to bude ova 1400,a mala bude za šumu kad mi sitno granje ostane da odma to maznem tam da ne vozim doma🙂
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,303
Ja uzeo fiskars x27 i onu neku malo manju al ne znam koji broj 😂😂😂
Kak si zadovoljan s x27? Ja ju vec duze vrijeme gledam...koji si visine? Pitam cisto zbog duzine...ja sam 193cm...pa.mislim da bi mi odgovarala...imam slican kalac te duzine...
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
425
Kak si zadovoljan s x27? Ja ju vec duze vrijeme gledam...koji si visine? Pitam cisto zbog duzine...ja sam 193cm...pa.mislim da bi mi odgovarala...imam slican kalac te duzine...
X27 fiskars imam i sam. Prezadovoljan sam, ako je uzmeš i ti ćeš biti zadovoljan. Jednostavno cijepanje je puno lakše, ne zacvikava se i drvo puno lakše puca uz manje snage...
 

zhvn

Član
Tu od
8 Kol 2018
Poruka
50
Sa Stihlom režem ali Husqvarna cijepa. Nakon što sam probao s2800 ne bih više u ruke uzeo "normalnu" sjekiru.
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
458
Kak si zadovoljan s x27? Ja ju vec duze vrijeme gledam...koji si visine? Pitam cisto zbog duzine...ja sam 193cm...pa.mislim da bi mi odgovarala...imam slican kalac te duzine...
Ja sam 186. Meni vise odgovara duža drska na sjekiri pa mi je x27 odlična.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,797
Ak ju skine, bojim se da onda nema više 25g. garancije. :rolleyes:
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,617
Ja sam 186. Meni vise odgovara duža drska na sjekiri pa mi je x27 odlična.
I ja sam malo ispod 190 pa mi je prva reakcija na s2800 bila da je prekratka drzalica, ali buduci ju vise koristim za nabijanje kajli neg za cjepanje sad mi je idealna, iako i za cjepanje se navikne dosta brzo
 

Galda

Iskusan lik
Premium
Tu od
11 Ruj 2022
Poruka
458
I ja sam malo ispod 190 pa mi je prva reakcija na s2800 bila da je prekratka drzalica, ali buduci ju vise koristim za nabijanje kajli neg za cjepanje sad mi je idealna, iako i za cjepanje se navikne dosta brzo
Koliko je duga drška na s2800
 

Najnoviji postovi

Na vrh