• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kupnja sjekire

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Ja sam sebi kupio rabljene, "no name" sjekire, pa sam ih prvo "generalno uredio", a i friško ih podmazao, u naivnom uvjerenju da je istina ono - tko maže taj i vozi.
Sada su "poluautomatske"...

IMG_20220214_111538.jpg
Sada se i ja imam s čime sekirati.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Gardenu 2800s imam ja (model 8719 - crna drška). Za Husqvarnu ionak Gardena dela sjekire, tak da je to isto.
Sad ih ima i na akcijama.
Dobije se puno tim sjekirama, stvarno treba probati da se čovjek uvjeri...
Ovdje ima zanimljiv filmić kak ih rade i na koji način je spojena glava s drškom.
Mislim da bum tu gardenu i ja kupil da le lunjam okolo, i onda mogu u miru kalati, ide dobro snjom? 🙂
 

veco

Dobro znana faca
Tu od
26 Velj 2019
Poruka
249
Dobre su to sjekire. Vidiš u videu da ide bez muke. 😂
Malo pogledati gdje je ima na web po akcijama, zna se uloviti za ispod 500 bivsih kunica.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

veco

Dobro znana faca
Tu od
26 Velj 2019
Poruka
249
To je super cijena 👍Gdje?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh