• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kupus

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Tiara od bejo zaden, kila i pola za 60-ak dana, znaš i sama da ovisi o vremenskim uvjetima, odnosno suncu... Sir je stvar prošlosti... Ja osobno volim Nozomi od sakate, možda je koji dan dulji ali mu težine ne fali....
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
U suštini sve je to isto, pitanje je tko se za što odluči. Kažu da i rijk zwan ima dobre kupuse, za kasne znam da jesu, za rane nemam blage
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj kak si ti čudan. Pa zelje se počinje prodavati puno prije neg počne sezona kiselog kupusa. :icon_razz:
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
U suštini sve je to isto, pitanje je tko se za što odluči. Kažu da i rijk zwan ima dobre kupuse, za kasne znam da jesu, za rane nemam blage

Ja sadim Ademu od RZ zadovoljan svi su oni tu 1-2 kg kao što kažeš agrotehnika i sunce i to je to.
Pozdrav!
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Jel bacate ureu kod pripreme tla za zelje i jel obavezno navodnjavanje?
 

brle7

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
92
Pozdrav svima........Zanima me da li je netko s foruma sadio kupus sjemenarske kuće Takii i kakva su vam iskustva ako ste sadili njihove kupuse..Unaprijed Vam hvala
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,418
Ja ću vam samo reći da ćete puno lakše prodati glavice od oko 1.5 kg i to one koje su kvalitetne. Provjerena kvaliteta je Bravo, sladak i mekan,a opet za kiseljenje vrh.
 

brle7

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
92
Hvala na odgovoru, ali me ipak zanima Takii sjeme ako netko ima bilo kakvog iskustva jel tržište za koje ja radim zahtjeva "drugačiju robu"
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
783
Od Takii-ja sam sijao samo autumn queen. Rani kupus plosnatih glavica dobar za svježu potrošnju i za kiseljenje. Sadio sam ga u rano proljeće i u lipnju.Za kiseljenje bi ga trebalo saditi kasnije jer dođe za oko dva mjeseca.
 

asestic

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
601
Pozdrav svima........Zanima me da li je netko s foruma sadio kupus sjemenarske kuće Takii i kakva su vam iskustva ako ste sadili njihove kupuse..Unaprijed Vam hvala

Prije više godina sadio sam rani Suntu sadio sam Glog muster taj je u rangu s Bravom irobao sam Compas pošto nije bilo Glob mustera mislim da tu nema ouno filozofije svi oni mislim sjemenske kuće kopiraju jedni druge uglavnom sam zadovoljan .
Pozdrav!
 

Najnoviji postovi

Na vrh