• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kverneland plugovi

  • Temu pokrenuo kingletic
  • Datum prvog posta

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A imam svakakve al u prosjeku je srednje teška zemlja,imao sam renaulta 175 ks i on se igrao s 4 brazde na 20 cola,tak da bi u joj sad kombinaciji isto trebalo bit ok.

Pa ne mogu se požaliti na prodaju,renault je otišo za 2 mj.od uvoza a plug još prije.
Sad ovog ćemo vidjet...volim najprije malo radit sa svime kaj dopeljam da se uvjerim jel sve ok a onda tek ide prodaja. Ovaj class a i plug su definitivno najbolji strojevi kaj sam do sad imao.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,641
Pa to je bagatela za tu mrcinu:oops:....
@NEWHOLLAND ti ne znaš da kad kverneland dođe na grunt da taj nejde dalje, makar samo za vaditi mast susedima:LOL:😅
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ma ide on samo tak...3500+ pdv na račun još da hiljadarku ovak i vozi,naravno samo za forumaše😉...cijena bude negde 5500,6000 na njuškalu

Inače to mi je bila od uvijek želja imat tak da bude sad lijepa kompozicija za vidjet na polju😅
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Stigla prinova nakon prodaje 5 brazdi.
Isto naravno kverneland,vario LB 100,samo je 4 brazde.
Stanje odlično,jedino moram zamijeniti daske predplužnjaka i dodat pera na kraj daski. Plug održavan savršeno,sve stiglo masno i namzano,nigdje nikakve pukotine dok onaj 5 brazdi je imal nekih sitnica.
Inače slikano je kod kolege koji prodaje više strojeva tak da zanemarite okolinu😅
 

Prilozi

  • 20201228_080549.jpg
    20201228_080549.jpg
    100.1 KB · Pregleda: 61
  • 20201228_080538.jpg
    20201228_080538.jpg
    101.5 KB · Pregleda: 61

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Hahaha nije još,posle nove godine stiže,neće biti claas ipak, već se pridružujem CNH klubu 🙃
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Charli, si kaj mislil na mene kad već ideš u crven-bijelo-plavi klub?
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Se smije znat koliko je koštalo takvo zadovoljstvo?
Bit će u oglasu pa nebi pisal baš koja je bila cijena,može u pp ak te baš zanima

A sad ti je drago sto je namazan 😆
Više sam mislil na mazalice i sva mjesta di se giba, a daske nisu trebali ličit jer sam svu jaknu namazal dok smo ga istovarivali😅
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Charlip odlican plug imam takvog istog ,mana mu je samo što nema hidraulično štelanje prve brazde barem kod mene na mojoj zemlji,i naravno što nije nov:)
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,527
@Charlip ma nije toliko bitno, pitam čisto okvirno, čini mi se to malo premasivno za moj traktor, a i nepotrebno jako za moje zemlje.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ma nije mi problem cilindar za prvu brazdu,kad ju jednom naštelam nemam više brige s tim. A sad to kaj nije novi me još manje brine, novi plug nikad neću kupit jer je to po meni totalna glupost i bacanje novaca jer im cijena jako padne odma nakon prvog oranja. Danas sam dogovorio NH T7050 i drugi tjedan se tovari pa ćemo vidjet kak će ta kombinacija izgledat.
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
U ravnom kad ores nije problem, al kad ores u nakrenutom tad ti plug malo pobjegne i ne hvata puni zahvat, a najvise se to osjeti na prvoj brazdi, mislim nije problem to al valjalo bi imat, ma bez brige bude isla ta komb, ja sam orao s jd 6630 dok nije steyer dosao, lako ih je vukao, 4 brazde na 14 je lakse vukao nego kuhna 3 brazde na 14
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
A to ok,vjerujem da je to problem na brdovitim parcelama i da bi tu dosta značio taj cilindar. Eto @martinv1 viš da ide johan s takvim plugom 😅
 

ivica 4

Aktivni član
Tu od
16 Tra 2011
Poruka
143
Ide bez problema johan samo naprijed kakav uteg dobar, kud sam ja sve vukao s jd i s ovim plugom brazde ostao bih covijek bez rijeci, a ako mu je bas tesko suzis brazdu i ide
 

Najnoviji postovi

Na vrh