• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kvočka

fazlabih

Novi član
Tu od
29 Tra 2021
Poruka
6
Može pomoć iskustva malo. Treba se izleci mi kvoca crna Borka. Al neće biti puno pilića. Mislio sam joj podbaciti koje pile. Sad me zanima hoće li ih prihvatiti. I ima li kakva metoda da ih prihvati

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,766
Meni nije uspjelo. Prvo ih je prihvatila a onda su se sami odvojili nakon dva dana jer ih je tukla. Samo su njezini bili uz kvocku a ovih drugih sest u cosku. Svakako ako ces probat spojit jato podbaci nove pod kvocku sto ranije, da su priblizno isto stari i da ih stavis pod kvocku navecer po mraku. Odmah im sve okolo pospi smjesom da se ujutro zabave sa hranom. Prati situaciju jer kvocka zna ubit tudje pile.

Myrnas

Član
Tu od
29 Lip 2015
Poruka
149
Samo druže navečer u kasne sate dok je mrak podbaci pod nju i ne brini. Ako u toku dana podbacis odbit će ih vjerovatno.

fazlabih

Novi član
Tu od
29 Tra 2021
Poruka
6
Samo druže navečer u kasne sate dok je mrak podbaci pod nju i ne brini. Ako u toku dana podbacis odbit će ih vjerovatno.
Nadam se bas u subotu bi trebao probati pa šta bude :)

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
663
Ja sam stavio pile u šaku da ga ne vidi i pod nju , kad je izaslo mislila je da je njeno uspjelo mi je ali ne mora značit da će kod svake

Laza1304

Član
Tu od
23 Srp 2020
Poruka
132
Ja trenutno imam 2 kvocke koje su se izlegle u razmaku od 2 dana ,a pre tih pilica sam kupio jos 20 dakle razlika 4 dana izmedju njih
I onda kad su se izlegle pod obe sam dostavio po 10 od tih kupljenih i jedna je imala 12 svojih a jedna 10
Jedna je prihvatila jedna ih je tukla,pa sam onda sve te kupljene stavio pod ovu sto ih ne tuce,a ove izlezane sve pod ovu sto je tukla ove kupljene i evo nema problema

fazlabih

Novi član
Tu od
29 Tra 2021
Poruka
6
12 od jutros od 15 jaja... Zadovoljan sam u razmjeri koka i horoza.. 1 horoz na 30 koka..

Prilozi

• IMG_20210509_085940.jpg
    IMG_20210509_085940.jpg
    36.1 KB · Pregleda: 3

Najnoviji postovi

Na vrh