• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
993
Imate dva Landinija u Našicama, Markovac Našički i u Zoljanu

Za ovog iz Markovca znam jer je na njuškalu, a kakav je ovaj u Zoljanu i kako mogu doći do njega?
Hvala!
 
T

tomo tomislav

Guest
taj u zoljanu je mislim 105 konja bijo je na njuškalu mozda je oglas isteko .
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
993
taj u zoljanu je mislim 105 konja bijo je na njuškalu mozda je oglas isteko .

To mi je malo preveliko, naročito ako je šestak, ovo 90-95 konja bilo bi mi taman, a i puno više je love.
Ipak puno hvala
 

zille55

Novi član
Tu od
25 Ruj 2011
Poruka
29
ovaj u markovcu je odličan čovjek ima 4 traktora,od toga ima dva novija i sad je kupio johna 140 konja.landin je kod njega dugo gazda drži do svojih strojeva:D
 
T

tomo tomislav

Guest
To mi je malo preveliko, naročito ako je šestak, ovo 90-95 konja bilo bi mi taman, a i puno više je love.
Ipak puno hvala

nije tak jako velik taj 105 odokativno . a ovaj u markovcu je kod covjeka koji ima dobre strojeve .
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
993
ovaj u markovcu je odličan čovjek ima 4 traktora,od toga ima dva novija i sad je kupio johna 140 konja.landin je kod njega dugo gazda drži do svojih strojeva:D

Da to mi je rekao da ima 4 traktora i da je taj blizzard kupljen od prvog vlasnika sa 100 rs.
 
Posljednje uređivanje:

zille55

Novi član
Tu od
25 Ruj 2011
Poruka
29
Da traktor je dosta dugo kodnjega mislim da se nečeš pokajat čovjek nije švercer nego pravi poljoprivrednik Cjeli život to radi dosta je uspješan:
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
993
Da traktor je dosta dugo kodnjega mislim da se nečeš pokajat čovjek nije švercer nego pravi poljoprivrednik Cjeli život to radi dosta je uspješan:

Danas sam zvao čovjeka i mislim da ću u nedjelju ići pogledati. To mi je važno da nije iz uvoza, naročito iz Francuske, jer nikad neznaš koliko, gdje i kaj je radio. Kaže da su na njemu original gume 80%, da mu ne fali mi jedan šaraf. Sve mi to odgovara, ali provo moram svog unovčit.
 
T

tomo tomislav

Guest
mislim da mu je landini naj stariji u voznom parku ili on ili newe holland koji je oko 70 konja
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
993
mislim da mu je landini naj stariji u voznom parku ili on ili newe holland koji je oko 70 konja

Dečki puno hvala na pomoći i savjetu, nadam se da me neće iznevjeriti kad ga vidim.
 
T

tomo tomislav

Guest
a znat ceš najbolje kad ga vidiš i ako ima još koji taki da možeš usporedit međusobno . svi svoje hvale kad prodaju. tako smo mi prolazili kad smo kupovali kombajn sebi i stricu. ako češ dolazit gledat onda si usput pogledaj i onog 105 u zoljanu pa usporedi
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
993
a znat ceš najbolje kad ga vidiš i ako ima još koji taki da možeš usporedit međusobno . svi svoje hvale kad prodaju. tako smo mi prolazili kad smo kupovali kombajn sebi i stricu. ako češ dolazit gledat onda si usput pogledaj i onog 105 u zoljanu pa usporedi

A ne mogu nigdje nači toga iz Zoljana, jel znaš možda kakav broj ili gdje je na oglasu?
 
T

tomo tomislav

Guest
idi na njuškalo on ti prodaje i 577 mislim da mu je nik tamo denis 125.on ti švera imt traktore a landin je jedno 3 4godine kod njega nema puno zemlje nego se bavi uslugama
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
993
pogledaj odakle je buban, bit ce ti jasnije ;)

Da li mi netko može pomoći kako da dođem do kontakt broja za ovog landinija blizzard 95 iz Gradišta kraj Županje. Ovaj iz Našica mi za dlaku otišao.
 

zille55

Novi član
Tu od
25 Ruj 2011
Poruka
29
Šteta traktor je imo 3500 rs i stvarno odličan gazda ga je kupio sa 100 sati.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
993
Šteta traktor je imo 3500 rs i stvarno odličan gazda ga je kupio sa 100 sati.

A sve znam, trebao sam ići prošli vikend, pa nisam mogao i eto jučer ko za vraga ode. Nikak da dođem do onog čovjeka iz Gradišta kraj Županje koji je prodavao isto takvog blizzarda 95, pa molim pomoć da li ga netko od forumaša osobno zna i ima kakav kontakt.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
A sve znam, trebao sam ići prošli vikend, pa nisam mogao i eto jučer ko za vraga ode. Nikak da dođem do onog čovjeka iz Gradišta kraj Županje koji je prodavao isto takvog blizzarda 95, pa molim pomoć da li ga netko od forumaša osobno zna i ima kakav kontakt.
Nisam siguran da ga više prodaje. Ako prodaje, bu ti se javil ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh