• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Nisam siguran da ga više prodaje. Ako prodaje, bu ti se javil ;)

Na njuškalo ga nema već tjedan dana, oglas je neaktivan. Zovem na mob i javlja grešku u vezi, a na kućni se nitko ne javlja...grrrrr.....
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Na njuškalo ga nema već tjedan dana, oglas je neaktivan. Zovem na mob i javlja grešku u vezi, a na kućni se nitko ne javlja...grrrrr.....

bok draško sa mnom si danas pričao evo da znaš da sam i ja forumaš ako te još šta zanima slobodno pitaj!
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
bok draško sa mnom si danas pričao evo da znaš da sam i ja forumaš ako te još šta zanima slobodno pitaj!

Pozdrav, evo danas je jako loše vrijeme pa neću doći, ali u četvrtak sigurno, nadam se da ga nećeš prodat do tad. Daj nabaci koju sliku, jer stvarno trebam traktor za sebe i jako mi se sviđa ta linija. Vidio sam na njuškalu je bila snimka oranja s 3 brazde, kak se ponaša i u kojoj brzini?
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
orem zavisi od zemlje od 5-8 km/h 2 ili 3 radna plug je 3x12 cola ide dobro

DSC00050.jpg

DSC00166.jpg

DSC00202.jpg

mojlemken.jpg

ovdje je plug bio na 14 cola i kad sam ga smanjio na 12 nisam osjetio neku razliku!

http://www.youtube.com/user/lizalicaa?feature=mhee

evo ti moj kanal pa gledaj malo video ima par snimaka!
 
Posljednje uređivanje:

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
dali je traktor kupljen ili ne bas me zanima jer vidim da ga vise nema na njusjaku

Je kupljen je, samo što još nije stigao u Zagorje, trebao bi tokom ovog tjedna.
Kak si ti zadovoljan sa svojim?
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
To se desilo kad sam došao gledati traktor, sve je radilo i hidraulika i kiperi, a nakon probne vožnje ništa. Kasnije me tip nazvao i rekao da je bio osigurač, ali mislim da on nema veze s kiperima već samo s EHR-om. A i oni vanjski prekidači na blatobranima su mi malo sumnjivi, možda u njima dolazi do šlusa jer je sve crkol kad smo i njih probali. Mislim da je možda ipak do filtera hidraulike ili je neko smeće kod sigurnosnog ventila pa on propusti.
Sutra dolazi moja pila, nadam se:gitarist:
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
kad dođe odma slike i vidit cu jos tu hidrauliku samo ju pustim i nebi ju vise digo dok nepustim kod kabine naprijed ulje nekih 0,5 l i onda dobije pritisak i normalno radi i aj mi sapni na pp kolko si ga platio i vidim da ni tvojeg vise nema na njuskalu i da čestitke na kupnji
 
B

BAGERISTA

Guest
To se desilo kad sam došao gledati traktor, sve je radilo i hidraulika i kiperi, a nakon probne vožnje ništa. Kasnije me tip nazvao i rekao da je bio osigurač, ali mislim da on nema veze s kiperima već samo s EHR-om. A i oni vanjski prekidači na blatobranima su mi malo sumnjivi, možda u njima dolazi do šlusa jer je sve crkol kad smo i njih probali. Mislim da je možda ipak do filtera hidraulike ili je neko smeće kod sigurnosnog ventila pa on propusti.
Sutra dolazi moja pila, nadam se:gitarist:


Moguče da su dugmadi u kratkom spoju,,ili se dirale žice,,,pa kad je dao inpuls,,,,da je osigurač otiša,,,,,,,,,,,mada neznam kako je riješeno,,,vijerovatno idu žice na elektorventil koji daje komandu...
Ajde da ga :partyman::partyman::partyman:,pa da te dugo služi,,,,,,slike obavezno,,......,:p:p
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
:partyman::partyman::partyman: već na veliko:gitarist::gitarist::gitarist:. Hvala puno, stigo doma prije sat vremena, slike će bit za vikend:supz:
 
B

Bobo

Guest
Sva tri vlasnika ovog traktora clanovi ovog foruma, samo nam se prvi gazda ne javlja... Dakle, mala nam drzava ;)

Sretno s traktorom i cestitam na kupovini ;)
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Hvala Bobo, a valjda će biti sve ok inače bi buban stvarno mogao biti bubani:axe:. Malo se zezam na bubanov račun:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,lip,,,ja budala bija zabija uzet aparat kad sam bija u borutu,,,čovik kupija novega lambrginia,,,,,ovdje ih uopče nema još,,,,,a inače si sve traktore,,uzima preko.........

nači ima noviteta,,mada je kod njih prije vani,,jer je to i njihov stroj,,,ali vidi ove male,,,a more potegnut,koliko češ....
A da vidiš strojeve,,,,,,,,,,,,,,,e to se zove održavanje.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh