• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lazi,lazi,lazi me... cijena mlijeka

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
hahaha,,dobar je to plan 21,,al para nema ni danas,,pa postali Europejci,,sta neb trebali placat onda,:lol:,,,citam poticaji se uplacuju,,pa se pitam,,kojima oni to uplacuju,,:prayer:
 
K

Ketty

Guest
Svi oni u svoje planove prije izbora pišu svašta a kad prođu izbori onda se sve zaboravi...:twisted::twisted::twisted:
Mi smo zadnje dobili nekidan premiju za mlijeko za rujan

U Dukatu tvrde da su počeli s isplatama mlijeka po županijama ali kasne jer im navodno Todorić kasni s jednom milijunskom uplatom. Naša županija očito još nije došla na red.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

anđelko

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
172
Svi oni u svoje planove prije izbora pišu svašta a kad prođu izbori onda se sve zaboravi...:twisted::twisted::twisted:
Mi smo zadnje dobili nekidan premiju za mlijeko za rujan

U Dukatu tvrde da su počeli s isplatama mlijeka po županijama ali kasne jer im navodno Todorić kasni s jednom milijunskom uplatom. Naša županija očito još nije došla na red.

Koliko vidim na računu još nema love ni danas. Znači ni naša županija još nije na redu za isplatu.Koji smo mi jadnici kad ovisimo o Todorićevoj milosti:butthead:
 
K

Ketty

Guest
Upravo su nam rekli u Dukatu da su maloprije prebacili novac.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
pa bit ce vatreno na sastanku,,nadam se,,da ce se dogovorit,a ostalo,,vidi se da smo jako puno zaostali,,sad izlazi na vidjelo sta sve moramo radit,vodit,,evidentirat,adaptirat,mislim da smo dovedeni pred zid,,
 

mali gazda

Član
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
93
Šolčić je opasno pokazao zube več sam mislil da bu skočil prek stola na ovog ali tak i treba nije mu dal ni zraka da počne sa svojim lažima , mislim da mu nije bilo baš svejedno, a što se tiče ove gospođe iz ministarstva bilo je lijepo čuti da nismo baš sami mi seljaci i jasno je dala na znanje mljekarama da nemogu raditi baš kak hoće i kak su si to one zacrtale
 

anđelko

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
172
Problem u cijeloj priči nije da samo mi radimo u minus ili na razini 0.Mljekare također muku muče s naplatom.Definitivno trgovci na čelu s Todorićem imaju extra zaradu i još ne plačaju na vrijeme nikome pa ni državi.Svi mi u proizvodnji mlijeka volontiramo ovi u mljekarama još nešto zarade a todorići profitiraju.Gdje je granica ljudskoj pohlepi?:?:
 

Najnoviji postovi

Na vrh