• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lož ulje-plavi diesel-diesel-eurodiesel?

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
Kad su nam divlje svinje unistile kukuruz prosle godine,traze milijun i jedan papir,jer smo obradivali susjedinu zemlju,a tak bi trazili valjda i za to...
 

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
Da li vam je dodjeljenja kvota od 300L po Ha dovoljna za poslovanje? Recimo da imate trajni nasad pa ne morate vise orati. Traktor oko 80hp.
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
Ide li plavi u nove Tier 4 motore?

Kod nas piše eurodizel plavi, sada dali ta boja nešto smeta?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kad se dopisuju nove kolicine plavca (za novo upisanu zemlju)?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Na današnji dan kod mene još uvijek nema nove kvote plavog dizela na kartici.Zanima me da li je tko dobio nove kvote?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Danas sam podnio zahtjev za izdavanje kartice pošto prvi put prijavljujem zemlju,poticaje i plavi dizel,i rekla mi ženska tamo da krajem mjeseca sjeda kvota...
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Jel netko možda zadnjih dana naručivao plavi dizel od INE sa dostavom? Ja sam htio, ali na sva 3 broja koja imam za narudžbe mi je stalno zauzeto već 2 dana. Kao da ti brojevi više ne vrijede. Nisam uspio ništa naći ni na Ininoj stranici, a bio sam i na dvije pumpe na kojima su mi rekli da nemaju pojma gdje se to naručuje.

Zadnji put sam naručio prije koja 2 mjeseca i sve bilo normalno.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas gužve na benzinskim,kupuje se valjda zbog poskupljenja što bratija najavljuje
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja moram prije uzicat od nekog karticu jer svojeg vise nemam a posla jos ufff!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Mi smo prije poskupljenja ispraznili karticu,čitavih 200 litara je bilo,taman do oranja imam. Kod nas nije bilo gužvi,kažu dečki na pumpi da nitko nema para za gorivo...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Meni svake godine usfali pred kraj,pa kolege daju,svima koji se bave ratarstvom na veliko ostane par tisuća litara,u povrćarstvu ima puno prohoda,traktori rade cijele dane,dosta goriva ode na navodnjavanje...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Znaci nisu bas pogodili s povrcem, mozda ni meni nebi bilo za vinograd da nije ratarstva.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Nisu pogodili,i krumpir spada pod ratarske kulture,a isto je puno posla u njemu... I sama priprema je drugačija,imam dvije parcele po 1ha,ali sa strašno puno okretanja jer imaju preko 100 redova,za kukuruz mi treba za svaku po sat vremena sa RD,a za krumpir ili presadnice i do 6-7 sati,pa računaj koliko goriva ode...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja svog brzo potrosim jer dobijem samo za svoju zemlju a ona koja je u zakupu ne dobijem nista jer niko nema sredene papire i strah ih je da cu im na taj nacin prisvojit sebi njihovu zemlju!!
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
To je i mene mucilo ali smo se uspjeli dogovoriti i sad svu zemlju imam prijavljenu i novu cu isto prijavljivati.
A i traktori rade svaki dan kad se bavimo stocarstvom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh