• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lož ulje-plavi diesel-diesel-eurodiesel?

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Ti ne navodnjavas. Znam covjeka kojem class popapa 200 litara plavca preko noci, dok tjera pumpu.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Znam, drugo je tko se bavi povrćem. Samo želim reći da nije Zetor takav potrošač što mu se stalno nameće.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Poznanika ulovila carina da vozi prikolicu kamena na plavac rekli da će dobiti kaznu od 1700 kn jer prevoz se nesmije vršiti na plavi dizil koji je namijenjen isključivo za radove u poljoprivredi .
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Poznanika ulovila carina da vozi prikolicu kamena na plavac rekli da će dobiti kaznu od 1700 kn jer prevoz se nesmije vršiti na plavi dizil koji je namijenjen isključivo za radove u poljoprivredi .

Sta to znaci, da svaki put kad ides u transport treba iz rezervoara izvuci sav plavi dizel i usuti obicni, ako sam dobro razumio.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,079
Ne, nego mora platiti nekome da mu vozi...katastrofa!
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,627
Sta to znaci, da svaki put kad ides u transport treba iz rezervoara izvuci sav plavi dizel i usuti obicni, ako sam dobro razumio.
A jel vožnja kamena iz trgovine ili kamenika za nasipati put prema polju ili negdje na imanju nije poloprivredni posao?:icon_weed:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,079
Otprilike "nije" kao i istovar vreća gnoja, smjese...viličarem na vlastitom dvorištu, u kojem nesmije biti plava nafta, jer je viličag "građevinski stroj"...hrpa idiotizama, a banda pljačka manjinu koja radi.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Evo nekoliko slika sa Inine benzinske iz Siska (slike sam skinuo od jednog kolege s fb) Čovjek je natankirao za 50 kn 5.78 litara a nasuo je u karnister u koji je stalo 3.70 :D:
 
Posljednje uređivanje:

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
I kod nas se to često dešava. Donesu ljudi fricovke u koje stane 20 litara, a majstor naspe po 23-25. :)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Točnije rečeno to je benzinska u Sisak Capragu, jako blizu policijske stanice.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Pred nekih desetak dana jos nije sjelo kad jutros ugodno iznenađenje... sjelo i preko očekivanog!
 

Najnoviji postovi

Na vrh