• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz t-40

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
stvarno ovi ruski traktori trpe svasta. samo se pitam da je neki renomirani traktor sa veoma skupim delovima ,sto li na njima nista nezavare da bi sluzilo jos. em su za ruse najeftiniji delovi pa ni to nece zamenuti. nekad mi necije ideje stvarno nisu jasne
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Hehe kažete djelovi jesu jeftini ali većina ljudi koji imaju ruseve nisu spremni niti otići kod prodavača djelova već rade nešto sami što ispadne loše. Kode mene danas kad sam temeljito oprao taj "novi" traktor pronađem di je bivši gazda zavario blatobrane za osovine zadnje riječ je o 52-ci. Pa čovječe da moram mjenjat nešto prvo moram sa fleksom ići i rezat njihove varove tako isto mi sredili prednje felge zavarili srca felge za obruč jer popadali vijci i sad kad sam htio premjestit ne mogu moram rezat sve katastrofa živa a hvala bogu sve više ljudi prodaje traktor koji nije ni pripremljen za prodaju nego kao da je radio nešto a time samim niti ne možeš odma niti utvrdit gdje pušta što je slomljeno ,vareno i slično.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Druze bez ljutnje svaka tebi cast kad si smeo da kupis takav traktor na kome je skoro SVE vareno... Pa zavarili felne,trap,blatobrane i spone!!!!!!! Pa tom predhodnom vlasniku aparat za varenje bio GLAVNI alat..
Ja i da sam uzeo taj traktor ko zna koliko bi mu trazio da spusti cenu zbog toga sto je vario sve i svasta!!!
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Gledaj sve ima svoju cijenu a danas je teško doć do nečeg dobrog za male novce a ovo je bilo prihvatljivo za 17000kn u odnosu na druge traktore kojima je cijena bila i preko 30 tisuća i opet je trebalo u njih dirat i ulagat. znači opet mi se isplati i uložit još isti iznos pa barem znam što vozim i da je sve ispravno.
Znate i sami kako je to kad kupuješ nešto što je staro. Ovo su tkz. sitni detalji ali opet treba truda da se srede što je u konačnici jeftinije nego da rasturam pola traktora mislim na pogonske djelove koji nisu cjenovno ispod 100€ po komadu djelovi plus mehaničar koji će mi to zamjenit jer nemam sav potrebit alat. Ovako je sve solidno i nadam se da će poslužit.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ma ja te razumem ali tog sto je tako odrzavao njega ne razumem UOPSTE!!!!!! PA da taj covek zavari gotovo sve na traktoru sto po nekad treba i da se skine!!!
 

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
Evo kakav je bio
 

Prilozi

  • 22012013010.jpg
    22012013010.jpg
    54.6 KB · Pregleda: 178
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
jel taj t40 iz okolice vukovara, ili vinkovaca, iloka......tu negdje.......nije loše izgledao, malo novca, samo je trebalo srediti komplet instalaciju, ako se dobro sječam........
 

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
Je da,bilo je dosta toga za sredit.iz Iloka je,tj iz Šarengrada.kako znate???
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
razmišljao sam o njemu, jer nije puno tražio, a vjerujem da je još spustio cjenu.......samo, nevidim slike kako je sređen sada
 

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
spustio mi je na 6000 kn.probajte otvarat mora vam se prikazat.jedva sam ih stavio.i mislim da je kad je bio na oglasu bilo utega na kotacima a kad sam doso po njega nije ih bilo,vjerojatno prodo u staro zeljezo..:(devil):
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Pa to je bagatela zabadava gotovo da ga je prijašnji vlasnik prodao pod malo bolje staro željezo. U taj traktor da se uloži 10 tisućica bit će ko iz tvornice i znat ćeš sa čime radiš. Svaka čast na povljnoj kupnji.:eek::
Sliku jednu kako je izgledao je otvorio ostale si očito na pogrešan način uploadiro ali pokušaj ponovo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
Evo konačno kakav je bio


ako se slike konačno vide,molim komentare..
 

Prilozi

  • 22012013008.jpg
    22012013008.jpg
    55.7 KB · Pregleda: 195
  • 22012013009.jpg
    22012013009.jpg
    63.2 KB · Pregleda: 173
  • 22012013010.jpg
    22012013010.jpg
    60.4 KB · Pregleda: 181
  • 2014-02-25 17.15.21.jpg
    2014-02-25 17.15.21.jpg
    44.3 KB · Pregleda: 212
Posljednje uređivanje od moderatora:

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Pokusaj kako sam ti objasnio.. Pomocu kog sajta kacis slike na net?????? Probaj preko DODAJ. RS... Evo ovako..

p6020002fu3.jpg
 

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
iso sam tamo na dodaj privitke i stavljo.samo šta eto neke hoče neke ne.probat ču još ako šta uspijem..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
iso sam tamo na dodaj privitke i stavljo.samo šta eto neke hoče neke ne.probat ču još ako šta uspijem..

Samo ti stavi tako kao privitke ali nemoj da prpeisuješ linkove od slika , znači samo ih zakači kao privitke i podigni , u tekstu ne prepisuj linkove
 

Najnoviji postovi

Na vrh