• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ltz t-40

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
Tko hoce da mu posaljem slike na privatni mail pa da ih proba ovdje stavit jer izludjuje me to vise??unaprijed hvala...
 

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
Pre sredjivanja...

unnamed.jpg


2.jpg


1.jpg


Posle sredjivanja...

3.jpg


7.jpg


25.jpg


34.jpg


58.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
Je to je taj,al ni približno onome kak je prodavač reko za njega kad je prodavo ga.bilo je tu još triput više posla po njemu...al sredio sam ga kako se vidi i sad znam sa čim radim..
 
S

sspol150

Guest
pozz ljudi pratim ovu temu pa da malo pohvalim ovaj traktor imal sam s njim iskustva i traktor je doslovno tenk di taj ne prođe nebu ni jedan drugi prošel mi smo ga uglavnom prije koristili za šumu i taj ne staje samo tak
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Hehe ne staje di ne staje imao sam ja jednog isto ga kupio u kc sad neznam dali si to ti ili netko drugi bila puknuta stublina a i ostalo je je isto trebalo sredit.
I kad sam ga uredio radio sam ja sa njime svakojake poslove ali za šumu po meni prelagan, ima snage svaka čast i samostalno da prođe nema boljeg ali za vitlo prelagan nije mogao izvuć 2 kubika drveta uz brdo nagiba 15% ima snage ali nema mase a zamjerio mi se je prilikom tarupiranja dok sam u rikverc tjero ga u brdo prednja vuča normalno radila a kad sam kreno nizbrdo prednji pogon se rasteretio i isključio a ja poletio istina da je nagib nekih 45%
i sletio ali sreća što sam se snašao pa sam pustio tarup u zemlju pa me donekle zaustavilo. I na kraju traktor posudim bratiću da si izveze neka drva i onda otkine lajtung od ulja i zacvika motor tako sam ga i prodo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
S

sspol150

Guest
nisam ja to bil to je traktor od šogora pa smo skup radili šumu onda sam ja malo s tim traktorom probal raditi nez al meni se činil dost teški za svoju konjažu i snagu šogor ore s njim i 3 braznim plugom i baš zbog šume ge neda iz dvorišta mada ne koristi vitlo .ma oču se oni dosta kvariti a najjeftiniju djelovi su u mađaraski v čorgoju na pol jeftinije nek kod nas čoveč ima samo djelove za ruse
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nitko neće ništa komentirati??kaj se nisam dovoljno potrudio ili???


s obzirom koliko si ga platio, isplati se uložiti u njega, ako ima papire.......i poslužiti će, uz jeftino održavanje, a mađa ti nije daleko......
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Ivane možeš li mi reći u koliko posto su cijene u mađarskoj jeftinije jer ja tu di sam išao u Mađarsku sa putem me gotovo ispalo jednako ili skuplje nego kod nas. Išao sam u letenje vi iz Slavonije idete negdje oko Pečuha a di sam ja od toga ja zato išao u Letenje i koliko sad vidim nisam prošo ništa jeftinije nego sam još i moro čekat na granici :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
Jel ti je daleko barč??.Ima tip tu u barču sve šta ti god treba,a ako slučajno trenutno nema,naruči i brzo siže...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Eh i je i nije daleko samo nisam bio tamo a da li čovjek priča Hrvatski i što ako dođem i nema pa ajde nazad ne obavljena posla.Imam do tamo prema karti blizu ili 100km u jednom smjeru. A kod nas nazovem pitam za cijenu i kažu mi dali imaju ili ne.
Ali više nije niti mađarska što je bila znam to dobro,a bome nisu niti djelovi što su bili.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

KREMENKO

Član
Tu od
3 Ožu 2014
Poruka
85
Priča hrvatski a imam ti ja njegov br.pa zovi ako hočeš..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ivane možeš li mi reći u koliko posto su cijene u mađarskoj jeftinije jer ja tu di sam išao u Mađarsku sa putem me gotovo ispalo jednako ili skuplje nego kod nas. Išao sam u letenje vi iz Slavonije idete negdje oko Pečuha a di sam ja od toga ja zato išao u Letenje i koliko sad vidim nisam prošo ništa jeftinije nego sam još i moro čekat na granici :)


meni je bilo sve duplo jeftinije nego kod nas, konkretno u VK, ili u vukovaru, al ta firma je propala.........auspuh je bio kod nas 360kn, ja dobio za 180kn, crni za mtz 82, i piše na njemu mtz na čirilici.......i još šelnu dobio na poklon......firma se nalazi u harkanju.......čovijek se zove josip, moram pogledati gdje je broj telefona......to sam uzimao prije 2-2.5 godine, mislim da u temi mtz 52-82 ima i slika, i možda broj u prethodnim postovima........
 

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
imam jedno pitanje,nabavio sam dvosmerni hidraulicni cilindar za utovarnu ruku za trupce pa mi nije jasno kako da ga prikljucim na traktor,na traktoru imam dva prikljucka hidraulike posto cilindar ima dva prikljucka za creva buni me kako da ga ustekam na traktor a da mi drugi prikljucak na traktoru ostane slobodan za drugi cilindar koji bi okretao ruku levo i desno.Hvala unapred,u pitanju je traktor ltz 60
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Moraš sa razvodnika da dovedeš još jednu cijev (crijevo) za drugu komandu ako je jednostrani , koliko sam te razumio tebi su dva dvosmijerna klipa , znači trebaš dovesti još dvije cijevi sa razvodnika
Na razvodniku imaš tri komande , jedna ti je sada za poluge , druga za kipanje (u tvom sliučaju za taj novi klip) a treća će da ti bude to zakretanje
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
Sada imaš dvije cijevi od pozadi na traktoru , to ti je dovoljno za jedan dvosmijerni klip
Ako trebaš još jedan dvosmijerni klip trebaš dovesti još dvije cijevi od razvodnika do nazad , ili jednu cijev ako trebaš jednosmijerni klip
Šta tu ima da nije jasno ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh