• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,165
Al on bude bar jedini mjerodavan dok neko pita koji malčer kupiti 😀
Na svakom je videl kak valja, kaj ne..
A mogel bi si i z menom sesti na pijaču, pa da mi to sve reče, onda ja složim jednog po mjeri 💪💪🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,613
Koliki kardan, a kolike tek vibracije kad nekaj malo teže uhvati....
Neznam, ali meni se to ne sviđa.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,270
Sad imam 2 malčera, neka ga za rezervu 😂

@Matija_E30 Na svakom vidim neku prednost i manu, vać sam gruntal da složim doma jednog po svojem. Gotovih osovina ima za kupiti fala bogu 😝

Sad bu opet lavina komentara kak to nebu dobro i da ne znam 😂
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
3,165
Sad imam 2 malčera, neka ga za rezervu 😂

@Matija_E30 Na svakom vidim neku prednost i manu, vać sam gruntal da složim doma jednog po svojem. Gotovih osovina ima za kupiti fala bogu 😝

Sad bu opet lavina komentara kak to nebu dobro i da ne znam 😂
Pa istina..ja sam gledal tehnosa, ino, kineze uživo. A ostale sam prek slika po internetu.
Ma sve se more doma napraviti 💪💪
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,595
Malčeri se nigdar ne kupuju na parni broj. Broj malčera pri hiži mora biti neparan. To je pravilo br 1 kojega se pridržavaju svi profesionalni malčeraši. :ppozdrav: Za amatere to nije toliko bitno, ali se po tome odmah vidi o kome je riječ. Susjedi to odmah izkomentiraju i ispadneš neozbiljan.
 

Scukaf

Dobro znana faca
Tu od
31 Sij 2022
Poruka
128
evo i mojih od neki dan. Toliko sam se prasine nagutao da mi se opet aktivirala astma pa malo antibiotici i pumpica....
(al bar je posao napravljen 😁)
 

Prilozi

  • malc_1.jpg
    malc_1.jpg
    56.5 KB · Pregleda: 74
  • malc_2.jpg
    malc_2.jpg
    60.8 KB · Pregleda: 73

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
440
evo i mojih od neki dan. Toliko sam se prasine nagutao da mi se opet aktivirala astma pa malo antibiotici i pumpica....
(al bar je posao napravljen 😁)
Pogledaj si filter zraka ako nema uljni kad tako malčiraš sve puše ispod traktora i onda to prašinu vuče ventilator i usis motora . Ja sam isto malčiral tako u rikverc sa proximom napunilo ga totalno prokleto smeće od filtera. Na 4340 sam očistil centrifugalni i super.
 

Scukaf

Dobro znana faca
Tu od
31 Sij 2022
Poruka
128
Pogledaj si filter zraka ako nema uljni kad tako malčiraš sve puše ispod traktora i onda to prašinu vuče ventilator i usis motora . Ja sam isto malčiral tako u rikverc sa proximom napunilo ga totalno prokleto smeće od filtera. Na 4340 sam očistil centrifugalni i super.
Je, znam. Poslije toga je bilo čišćenje cijelog traktora s kompresorom dobrih sat vremena (a možda i duže). Faking prašina 😖

U rikverc?
Tak je. U rikverc.
 
  • Like
Reactions: ZJ

šefhu

Novi član
Tu od
20 Ruj 2024
Poruka
1
Zanima me jel neko ovdje ima iskustva sa GEO malčerima i isto tako me zanima kolko jako ovisi veličina osovine na kojoj se nalaze čekići?

Malo sam novi u ovom svemu pa me zanimaju misljenja drugih
 

Najnoviji postovi

Na vrh