• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Neznam ma unistila je njega i poljoprivreda skup s malcerom znas uvijek pod cim nastanu problemi pocne e to ga je zeznulo!

a to ti je tak sve pomalo mozda malo losije odrzavanje i to ti je dost da se pokvari
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jeeee, el vi pričate o poljoprivrednom malčeru ili o komunalnom malčeru??
Poljoprivredni malčer nebude ništ napravil traktoru, al zakopčajte vi malo bolji profi malčer koj bude i granje i panjeve mlel pa pitajte traktora kak mu bude :)
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Jeeee, el vi pričate o poljoprivrednom malčeru ili o komunalnom malčeru??
Poljoprivredni malčer nebude ništ napravil traktoru, al zakopčajte vi malo bolji profi malčer koj bude i granje i panjeve mlel pa pitajte traktora kak mu bude :)

pa ovaj zanon kolko ja znam je poljopriprevdni malcer on mu nebi smel nis napravit i cak mu je i malo na 95 konja 190 ja bi stavio 220,a normalno da komunalni mu dusu vadi van,pa ovaj moj gramip kaj imam je po njihovom komunalni samo i bas u to ne vjerujem
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Svakome dode nakon nekog vremena malo potrebe za doktorom ovaj je vecinom malciro travu i bankine i nesto malo nekog siblja
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
a to je isto tocno samo uz normalno odrzavanje ce bit puno manje tog "doktora"

To je on odrzava dobro al kad se sve spoji balirka, malcer itd onda se pozuri posjet doktoru
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sused mi radi u jednoj državnoj firmi koja održava vodotokove i kanale i MF 115 ks, 6-ak tjera malčer SEPPI 165 cm i to mu je puna kapa, ali taj ide i kroz 3m visoku šikaru :)
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
To je on odrzava dobro al kad se sve spoji balirka, malcer itd onda se pozuri posjet doktoru

a gle nama je svma jasno da kardan ubija traktor neki manje neki jace al svejedno tu je najtanji,bolje mu je da vlece plug vise nego da je na kardanu
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
To je stroj on je namijenjen da radi i on se da uvijek slozit da je ko novi opet a ti kad se pohabas doktori te nemogu pokrpat da si ko decko od 3x7:icon_weed:
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Sused mi radi u jednoj državnoj firmi koja održava vodotokove i kanale i MF 115 ks, 6-ak tjera malčer SEPPI 165 cm i to mu je puna kapa, ali taj ide i kroz 3m visoku šikaru :)

al je taj malcer za to predvidjen,naprimjer gramipa ili nekog ino,naravno da je poljoprivredni bi tjeral i 2.5m jel tak inace si mi imenjak samo da znas
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
al je taj malcer za to predvidjen,naprimjer gramipa ili nekog ino,naravno da je poljoprivredni bi tjeral i 2.5m jel tak inace si mi imenjak samo da znas

Ma taj bi MF u poljoprivredi tjeral i 3m malčera :) ja sa 63 ks teram 220 u kukuruzovini i travi bez frke.
Imenjak veliš, ja sam Matija, drago mi je ::icon_pidu:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
a gle nama je svma jasno da kardan ubija traktor neki manje neki jace al svejedno tu je najtanji,bolje mu je da vlece plug vise nego da je na kardanu

Hm , neznam baš:(think): ako je traktor ''pod kardanom'' tada je opterećena samo jedna ili dvije osovine i dva zupčanika , pri oranju recimo je opterećeno sve ostalo
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
To je on odrzava dobro al kad se sve spoji balirka, malcer itd onda se pozuri posjet doktoru

da li taj čovjek ima i zetora 9540 ?
vidio sam prije godinu dvije takvo NEŠTO uz prugu ZG-KA.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Hm , neznam baš:(think): ako je traktor ''pod kardanom'' tada je opterećena samo jedna ili dvije osovine i dva zupčanika , pri oranju recimo je opterećeno sve ostalo

je istina,ali mislim da mu je lakse kad proklize kotaci nego kad ga malcer zaguti da krepa

Ma taj bi MF u poljoprivredi tjeral i 3m malčera :) ja sa 63 ks teram 220 u kukuruzovini i travi bez frke.
Imenjak veliš, ja sam Matija, drago mi je ::icon_pidu:

daj poslikaj ako mozs tog mf-a i malcer naravno i meni je drago :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kad krene vegetacija za kositi i bude traktor kod njega bude i koja slika.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Trebao je gospon M doć u moj šor malo mlatit, ali za sad stalo, valjda bude nekad pa da vidim mrcinu uživo :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh