• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
729
Sljedeci manji je 125cm radne širine i 310kg.
Za skoro istu cijenu su tezi ovi od horvata u odnosu na panex.
Iako ni sve to od 9000kn nije nesto.
Ali sa moje potrebe, odrzavanje njiva, znaci trava maksimalno pola metra, malo drače i tjt.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Za 533 max 140, 539 bi mogao 150 ja vrtim sa 539 i 170 ali samo u travi i da nije jako i gusta visina nije toliko bitna niti debljina.

Uzmi od Tehnosa nemoj ovo kinesko pitaj boga dali ima kusi (dijelovi) za to. Govorim iz iskustva.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
729
Toliko love pak nemam, radio bi oko 20 sati godišnje, trava do maksimalno pola metra.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Kupi roto malčer od 160 i budi miran koliko tebi treba.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Ima moj kum super ako nema kamenja a i hupseri zemlje krtičnjci nisu mu bas po volji ima ga več 7-8 godina pa su ovi noviji možda bolje napravlneni.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
729
Evo i kod mene prinove. Super zadovoljan radom malcera. Imt 539 radi ko singerica s njime.
Za moju travu i malo groje(kupine) koliko oces.
Za sada ovo malo slika, ostalo ću stavit kasnije.








 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nevjerojatno je koliko je jako gusta stara trava, gdje nije bilo počišćeno ni lani, teška za malčiranje. Sličan malčer se jednostavno zagušil, remeni su proklizali. Moral sam malčer odignuti i prvo pobrati samo vrhove, a onda u drugom prolazu spustiti, ali opet ne do kraja. Na normalno održavanim livadama ostaje kao obrijano, ljepše nego sa strižnom kosom.
 

nino1005

Član
Tu od
28 Velj 2017
Poruka
105
pozdrav, trazim malcer koji bi mi mogao pocistiti sikaru na novokupljenom zamljistu. trava je dosta visoka a i raznog grmlja cca 1,5 - 2m visine je naraslo jer se preko 20 godina niko ne sluzi tom zemljom tako da je kaos,ima i drveca to bi motorkom dakle nesto sta bi odradilo posao. na sta bi trebao obratiti paznju pri kupnji jer uzimam u obzir nesto polovno a ni novo nije iskljuceno
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ima li tko iskustva s nagibnim malčerom za manji traktor- preporuke?:icon_pidu:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj nisu svi bočni ujedno i nagibni? Ja sam živjel u uvjerenju da je samo pitanje koliko stupnjeva u +, a koliko u -.
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
sve je to + - isto samo je pitanje tezina stroja i tezina traktora rdi stabilnosti

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Pa jel ti vidiš štamu radi radi prednji kraj traktora?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh