• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Pa diže mu prednji kraj.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
ja sam pitao u Tehnosu za ovakav malcer i receno mi je max 175 zahvat laka izvedba a trahtor je same dorado sa utezima 3500kg... geos mora da je dosta lagan kad ga uspije izbacenoga ovaj traktorčić dignuti (nositi izbacenoga mislim da je pogubno)

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
bočne težine nema 100 kila ...getriba , remenice i remeni su iza kotača ..bočno je oklop i malo rotora ...zanemarivo ..uostalnom tu je video
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
I ja trebam preporuku za malčer na ruci.

Tehnos MBL 150 cm ili Maschio Giraffeta 160 cm?
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Bilo bi zgodno da se ne lupa na pamet, jer stvar nije bezazlena ni financijski, a još manje u radu; agl 125 je težine 250kg, agl 145 je 280 kg oba su dužine od točke kopčanja 130 cm.
 
Posljednje uređivanje:

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Iskreno žalim što ne razumiješ suštinu problema; Puknuti je iako pretpostavljm da nema ovakav malčer logićki odlično zaključio vrlo bitnu stvar i time pomogao- tome služi razmjena mišljenja.
Volio bi da se javi netko tko ima iskustvo s takvim priključkom.:drink:
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
bočne težine nema 100 kila ...getriba , remenice i remeni su iza kotača ..bočno je oklop i malo rotora ...zanemarivo ..uostalnom tu je video
a krak?
iz iskustva imt 533 malcer od 175cm zahvata klasičan od 400kg diže traktor da ubrdo je zeznuto krenuti e sad mu ti izduzi krak još 2m... ludost! ( nisam reka da se nemože raditi dok je malcer na zemlji sve ok, ali nositi to.... neznam)

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Bilo bi zgodno da se ne lupa na pamet, jer stvar nije bezazlena ni financijski, a još manje u radu; agl 125 je težine 250kg, agl 145 je 280 kg oba su dužine od točke kopčanja 130 cm.
komletan je 280kg ili samo malcer??

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
U krajnji izbor su ušli taj Tehnos i Maschio Giraffa 185, ali sam ovog zbog isporuke odabrao, inače nije bio znatno skuplji.
Maschio nije imao dupli plašt, ali mislim da je i bez toga malo jači malčer od Tehnosa, s tim da je Maschio bio 15 cm širi.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,352
Ma necu radit takvo šta, najviše zbog duhanika, a onda bi neko manje raslinje održavao,
mada 98 % duhanik.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a krak?
iz iskustva imt 533 malcer od 175cm zahvata klasičan od 400kg diže traktor da ubrdo je zeznuto krenuti e sad mu ti izduzi krak još 2m... ludost! ( nisam reka da se nemože raditi dok je malcer na zemlji sve ok, ali nositi to.... neznam)

Poslano sa mog BLN-L21 koristeći Tapatalk
je , ima krak ..sigurno ima krak ..ali vidiš da ga nosi , tj vuče , malčer se vuče iza a ne nosi ..
na filnmu se vidi da ga malac vuče , nisma pregledao 100% video ali mi se čini da ga ni u jednom kadru ne nosi ' , moćda ga i ne može nositi

ako ga diže odeš an neku drugu temu gdje smo raspravljali ovih dana o utezima , takve stvari se jednostavno rješavaju utezima .

a mislim , nisam istraživao da se radi o vočnjaku , a on sumnjam da je na brijegu ..još u bilogori ..to bi bil grijeh
 

Najnoviji postovi

Na vrh