• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

matru

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
72
Kupuje se malčer širine oko 160-170 cm. Služio bi za malčiranje kukuruzovine, trave (malo šikare), ostataka od pšenice. Ne bi htjeli kineza a niti nešto skupo. Buđet je oko 15-16 000kn, znači neka sredina kvalitete. U Gudovcu je za oko zapeo Čalopek MBH 1700. Imate li kakvih iskustava i što mislite o tom malčeru.

Radi se o ovom malčeru:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nez za te ja se dvoumim između ina i gramipa.
A znam uzet gramipa dobro radi i jak je.
Cijena je tu
 

matru

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
72
Gdje vidiš cijene u SLO. Na Avtonet kaže na upit.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Slao sam im mail i odg 5 posto popust na gotovinu i razlika auto horvat i oni 1700 kn na ino 190 open
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Tu od
28 Kol 2019
Poruka
40
Kupuje se malčer širine oko 160-170 cm. Služio bi za malčiranje kukuruzovine, trave (malo šikare), ostataka od pšenice. Ne bi htjeli kineza a niti nešto skupo. Buđet je oko 15-16 000kn, znači neka sredina kvalitete. U Gudovcu je za oko zapeo Čalopek MBH 1700. Imate li kakvih iskustava i što mislite o tom malčeru.

Radi se o ovom malčeru:
Ja imam njihov mbr. Prezadovoljan. Robusno. Pazi samo na rok isporuke!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Matru,
ovaj Čalopekov izgleda solidno, ima kg. Jedino mi bočne skije ne djeluju nekaj naročito, a zadnji valjak se baš ne vidi dobro.
Kolika je cijena s hidrauličnim pomakom?
 

matru

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
72
Ja imam njihov mbr. Prezadovoljan. Robusno. Pazi samo na rok isporuke!
Stranica im je dosta nepregledna i zbunjujuća. Ne mogu naći ništa s oznakom "MBR".

Matru,
ovaj Čalopekov izgleda solidno, ima kg. Jedino mi bočne skije ne djeluju nekaj naročito, a zadnji valjak se baš ne vidi dobro.
Kolika je cijena s hidrauličnim pomakom?
Cijenu ne znam iz prve ruke tako da je radije ne bih pisao. Rekli su mi oko 16000, ali više nisam siguran je li to s hidrauličnim pomakom ili bez. Napisati ću točn kad provjerim kod njih.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja ću samo nov samo neznam oću li u proljeće ili kasnije.
Sad je nešto drugo u planu
 
Tu od
28 Kol 2019
Poruka
40
Stranica im je dosta nepregledna i zbunjujuća. Ne mogu naći ništa s oznakom "MBR".


Cijenu ne znam iz prve ruke tako da je radije ne bih pisao. Rekli su mi oko 16000, ali više nisam siguran je li to s hidrauličnim pomakom ili bez. Napisati ću točn kad provjerim kod njih.
MBR je novi model pa vjerojatno nisu jos stavili detalje.
 

matru

Član
Tu od
9 Pro 2015
Poruka
72
INO Elite open 160 cm - 2810€ -5% = 2670€ za gotovinu.

Nemaju ih do sredine listopada.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Koda je jedan u auto horvatu kad sam jučer gledao ako nije rezerviran dobra cijena.
Jel to kod njih cijena
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh