• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčeri

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Mali,
možeš li biti malo precizniji. Puno vrednija bi bila informacija koji modeli se uspoređuju i njihova cijena u apsolutnom iznosu. Ovako, ostaje nejasno koje modele uspoređuješ, a ukupna cijena, koja je najbitnija, nije niti spomenuta. :(

Pegas,
hvala na informaciji. :ppozdrav:
 

Leonardo

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
10
Dragi prijatelji,
ako je moguće da nam pomognete u odabiru malčera za traktor IMT 539. Naime malčer ne bi radio previše. Radili bi amaterski sa njime.
Razmišljao sam na traktor IMT 539 staviti malčer od 160.
I ako je moguće da cijena ne bude previsoka?!
Što mislite od ovih povoljnijih koji bi bio dobar?
 

Pegas

Novi član
Tu od
15 Ožu 2016
Poruka
12
Dragi prijatelji,
ako je moguće da nam pomognete u odabiru malčera za traktor IMT 539. Naime malčer ne bi radio previše. Radili bi amaterski sa njime.
Razmišljao sam na traktor IMT 539 staviti malčer od 160.
I ako je moguće da cijena ne bude previsoka?!
Što mislite od ovih povoljnijih koji bi bio dobar?
Ja sam također u potrazi za malčerom ali u nedoumici sam dali uzeti 170 ili 150 za torpeda td55 (jer je preslab) tako da mislim da tebi će 160 definitivno biti preveliko opterećenje za traktor. Kolega sa posla ima ino 130 i veli da se 539 u kukuruzovini jako muči sa njim.
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Dragi prijatelji,
ako je moguće da nam pomognete u odabiru malčera za traktor IMT 539. Naime malčer ne bi radio previše. Radili bi amaterski sa njime.
Razmišljao sam na traktor IMT 539 staviti malčer od 160.
I ako je moguće da cijena ne bude previsoka?!
Što mislite od ovih povoljnijih koji bi bio dobar?
Roto malčer RM150 | Megaing Sve veće od ovog bi ti bilo preteško, probao sam i 180 s njim ali je previše. za 539 150 kupi i nećeš požaliti, imao sam ih jako puno. Krčio sam kupinu 2.30m visoku i sve s njim, sad ih koristim samo za travu jer imam šumski malčer pa se ne zezam s tim više.

Mislim da su oko 6.000 kn slagat ću te sad, najbolje nazovi i pitaj. Za ostale proizvođače ne znam jer nisam nikad koristio. Naručio sam bio od KRALJ ING iz Zagreba, ali se nije držao roka isporuke, te je htio još 700-800 kn naplatiti dostavu koja nije bila tako dogovorena. Tako da ME-GA ING zbog tog što mi dostave besplatno, kvalitetni su, i ruke one dole kad mi se iskrive popeglaju mi na preši od 200 tona.


Još sam zaboravio napomenuti nemoj ni gledati onaj s čekićima, batovima i sl. jer nemaš smisla to kačiti za 539..
 

Leonardo

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
10
Ja sam također u potrazi za malčerom ali u nedoumici sam dali uzeti 170 ili 150 za torpeda td55 (jer je preslab) tako da mislim da tebi će 160 definitivno biti preveliko opterećenje za traktor. Kolega sa posla ima ino 130 i veli da se 539 u kukuruzovini jako muči sa njim.

Možete li mi reći koliko ste platitli ino 130 ( ako nije problem) ?
 

Leonardo

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
10
Mali,
možeš li biti malo precizniji. Puno vrednija bi bila informacija koji modeli se uspoređuju i njihova cijena u apsolutnom iznosu. Ovako, ostaje nejasno koje modele uspoređuješ, a ukupna cijena, koja je najbitnija, nije niti spomenuta. :(

Pegas,
hvala na informaciji. :ppozdrav:
Pozdrav, pa ako nam vi možete dati neku preporuku za nekoliko malčera i cijenu otprilike ako znate, bio bih jako zahvalan.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mali,
možeš li biti malo precizniji. Puno vrednija bi bila informacija koji modeli se uspoređuju i njihova cijena u apsolutnom iznosu. Ovako, ostaje nejasno koje modele uspoređuješ, a ukupna cijena, koja je najbitnija, nije niti spomenuta. :(

Pegas,
hvala na informaciji. :ppozdrav:

Ino elite open 190 2885 eura cijena za keš.
A ko je u sustavu može kupit bez pdv.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala. :ppozdrav:
Ovo je već korisnija informacija.
Pretpostavljam da je onih 300 eura koje si spomenul, popust na taj model koji si dobil i uključen je u navedenu cijenu.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da i kod njih možeš kupit sve dijelove svaki dio u orginalu u trgovini čak mi je i kune primio.
Za neke sitnice što sam kupio
 

Leonardo

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
10
A što mislite o ovom malčeru?
 

Prilozi

  • malcer-150cm-vratima-kardan-slika-126058581.jpg
    malcer-150cm-vratima-kardan-slika-126058581.jpg
    31 KB · Pregleda: 58
  • malcer-150cm-vratima-kardan-slika-126058585.jpg
    malcer-150cm-vratima-kardan-slika-126058585.jpg
    64.5 KB · Pregleda: 60
  • malcer-150cm-vratima-kardan-slika-126058586.jpg
    malcer-150cm-vratima-kardan-slika-126058586.jpg
    64.4 KB · Pregleda: 61
  • malcer-150cm-vratima-kardan-slika-126058587.jpg
    malcer-150cm-vratima-kardan-slika-126058587.jpg
    71.7 KB · Pregleda: 56

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Mislim da je crveni. :hahah:
Dobro je kaj ima zadnja vrata. Jesu li povezane bočne stranice otraga, ili su dovoljno čvrste bez te veze, teško je vidjeti iz tih slika. Slično je i s ostalim dijelovima.
Da si dal više informacija, možda bi dobil i više mišljenja.
 

Leonardo

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
10
Na njuškalu je ovaj malčer pod šifrom 30526604. Čini mi se da na njemu ne piše marka malčera. Ni na njemu ni na oglasu ne piše marka. Ili ja nisam dobro pročitao?
Ako netko zna neka kaže?!
 

Najnoviji postovi

Na vrh