• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
u svakom slučaju ću pokosit,,, kaj će poslije narast budemo vidjeli
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
je, za sada sam gotov. Slijedi žetva i onda odmaranje do otave
 
B

BAGERISTA

Guest
Tako je i kod nas uskoro,,,mada je otac več i brajde (viniograd) očistija,,,,,, pa čemo još malo dat slike s mora..a ne samo s njive......:mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
ja bi trebao još u šumu po drva proć, srušena su još u 3. mjesecu, ali sad dok su ovakve vrućine jednostavno mi se neda nikuda. Nije baš pristupačno mjesto za doć sa traktorom tako da ima dosta fizičkog rada, a sad radit neku težu fizikaliju je ravno samoubojstvu:weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Istina,,,,,,,,,,,,,,evo ja u košnji prvi put da mi je fergi drža 80-85,,temperaturu vode,,,,,nebo i zemlja se spojila,,,,,,stari nije više moga,,,,,,,sva sreča da je mali mijenja i dobro se naučija delat..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
ja to već po drugi put zaokružio @Čiko, slabo pratiš:axe: Od 01.08. više ne radim pa se lako možemo nać na :partyman:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Prvi put sam zakasnio čestitati ali vidim da se ponovo ukazala prilika ;)

Nema problema za , samo zovi ako treba komšija za šank :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
Možda je, možda nije ;)

Osjećaš se pozvanim? :scratch
pa možda i da,pa da se konačno upoznamo,samo kaj radim drugi tjedan popodne....:scratch
kaj nisi ti na moru:scratch:scratch:mrgreen:

ne,došao jučer popodne,dopizdilo mi ljenčarenje,mada sam mogao biti besplatno do srijede,ali nema se godišnjeg...:x
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
ja sam od 01.08. pa do 20.08. doma, tako da bi se mogli jedan dan nać i konačno upoznat
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
U globalu svi smo za ali nikako to uklopit u naše rasporede ;)

Mtd i ja radimo kontra smjene, mane i ja nastavljamo godišnje jedan iza drugog, samo fali da josa doda još jednu nepoznanicu u formulu :lol:

OK tko zna dobro matematiku da to riješi? :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
josa je stalno u jutro, pa mu paše svako popodne, ili večer... :partyman:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
mislio sam na termin od recimo 7 navečer pa dalje, znam da prek dana svi imamo nešto za obavit
 

Najnoviji postovi

Na vrh