• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
kad je takav posao u pitanju to onda u širokom luku izbjegavam i obično me tada nema doma:weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Da mi i ponudiš, vjerojatno bi odbio, ne volim raditi na tuđim strojevima pogotovo ako vrijede više novčića... :?

Da objasnom za vakle i S, ujak kaže sakupljaj sijeno kako sam ja kosio. Pa nisam ja kriv što je kosio oko drveća, on je kriv što su S oblici, ja sam samo pratio liniju košnje :finga:

:mrgreen::mrgreen:,pa to je tako,,,,,čovik samo pratija kud je trago košenoga,,,,,,,dobro da se ni osta vrtit u krug,,,oko koje veče krošnje...:lol:

Ako neki posao uključuje drvene drške alata i oruđa i rukavice, ona me slobodno zovi. Valjda češ za te stvari imati dovoljno povjerenja u mene :weedman:

Nadajmo se da če,,,ti dat,,,,,bar to..:D:D,ako ne dojdi do mene,,,,ima posla..:mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
ma dat ću ja njemu kramp i lopatu, to uopće nije upitno:lol: mene brine njegovo održavanje dok sa tim alatom dela:mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
to je bilo radi preventive,,, bolje spriječit nego liječit:finga:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
možda treba ležaje na kosi podmazat pa će lakše vrtit :finga: :lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
ma ima masti kolko oćeš,,, al nema dosta konja u traktoru:mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
za dve pive te dođem vuč, a ti samo kardan vrti :lol:
bila bi to kompozicija IMT 566 :lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
a jebate, ferguson sa 6 cilindara bi onda imali:lol:

nemože on na kardanu vrtit pogotovo ako krtice naprave posal na ledini:mad:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a da vidiš nereda i čuješ taj krš i lom kad ona moja kosilica naleti na mravinjak...
mislil sam da će mi elisa u sloveniji završit!

krtičnjak poravna bez greške...

i ne kužim ko može kosit u prvoj direktnoj, bubrege ti izbije kako skače po krtičnjakima, najbolje mi paše 3ća spora, 1600 okretaja i samo mi radio fali sa 100 wata zvučnicima :lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
pa ja kosim inače u prvoj al ne sa ferđom, dok sam imal Torpeda kosil sam i u drugoj ak nije trava bila pregusta
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
ma dat ću ja njemu kramp i lopatu, to uopće nije upitno:lol: mene brine njegovo održavanje dok sa tim alatom dela:mrgreen:
Kakve sam sreće i to bi potrgao, svoje već jesam :rolfer:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
e onda ti nedam niš, moreš jedino dobit čašu i flašu u ruku i to sve plastično pa trgaj kolko te volja,,,samo nemoj sebe onda jako potrgat:drinkers::weedman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
jao,danas bio kod tasta,dopeljali 3 prikolice,krepan sam,...
ima nekakvu,mislim da je welger,32 kubika,moraš sa njom manevrirat ko da voziš kamion,al i stane u nju...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
Ova je 19 kubika i za pametnoga dosta. Kad većinu posla sam delaš netreba ti više.
Imam još jednu ledinu za kosit, tu je posijan ljulj koji nije uspio, prerasla ga je ambrozija i drugi korov tako da ću to samo pokosit i osušit te spalit.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ta ambrozija je takvo zlo...
kad ona cvate?
nju treba pokosit prije cvatnje da ne leti dalje :)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,754
a neznam kad cvate, ja nisam ni gledao kak to izgleda. Starci su bili neki dan to gledali i vele da od trave ni T, samo korov i ambrozija.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Samo ti nju pokosi čim prije i još možeš imat otave . Zbog takvih stvari sam uvijek trave sijal u 8-9 mjesecu i najbolje posle tritikala .
 
Na vrh