• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,751
Posljedice nevremena od neki dan, nije kod mene doma nego na mom drugom ranču
Inače bor je star 57 god. i ovo se otkinulo nekih 5 metara od vrha. Razmišljao sam da ga srušim ove godine a ovo sad je donijelo konačnu odluku, više mu nema spasa.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
niš, vidio si mtdejca u akciji, na pod s njim pa u grede i daske :lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,751
trebalo bi bit. Ima ga još negdje oko 10 metara dužine, u panju je širok oko 60cm
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,751
Evo par slika od mog klvalitetno provedenog vikenda. Slike će se pogotovo svidjet ljubiteljima talijanskih vozila:mrgreen:

Subota predvečer mjesto okupljanja dom na Platku



Uploaded with ImageShack.us

Nakon okupljanja prešlo se na konkretnije stvari, naravno poslije je pao i roštilj(nemam slika), pa jedno 10-tak piva itd. itd. i oko 2, pol 3 spavanje.



Uploaded with ImageShack.us

Drugi dan okupljanje na Riječkom Korzu, poredano je bilo ukupno 88 vozila iz Italije, Slovenije, BiH, Njemačke i naravno od naših je bilo od Vukovara do Dubrovnika. Nakon toga je slijedio ručak u restoranu Riječina u Dražicama i onda gas na Grobnik na stazu, naravno onaj tko želi.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
B

BAGERISTA

Guest
Alfisti.......................................:partyman::partyman::prayer::prayer::prayer:,nema do ovih starih,,,,,,,,,ali bogami i pila gore,,,,,,,,,da se smrzneš.
I naravno ugodno druženje,,,,,,,,,,,nadam se da si i ti u alfistima..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,751
Ova srebrna na zadnjoj slici je svake godine barem 10 krugova na stazi na Grobniku, vlasnik je ganja po stazi kao da nije njegova, jednostavno nemožeš vjerovat da auto star oko 50 god. može izdržat takvu torturu
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja sam sew vozija u đulijeti,,,,na stazi u puli (karting),,,,nemoren ti opisat koliko to čudo dere,,,,,,,,,a da se osijeti čista snaga,,,,,,,,,,osijeti se i to dobro,,...e to su makine,,,,,,,,,,a ne ovi prčvarci današnji,,,,,,,,,,,,,evo sad ču ti stavi slike di smo je derali..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,751
ja sam se vozio sa čovjekom iz Splita sa Korza na Grobnik u Alfi 75 3.0 V6 America. Kako to ide, zadnji pogon, na zadnjoj osovini getriba, raspodjela težine 50:50, ja sam mislio da to kod svakog jačeg ubrzanja proklizava,,,malo sutra,,, drži cestu ka da je zavarena za nju
 
B

BAGERISTA

Guest






Nakon dvi litre črnega bilo je vijeruj mi par puta gusto,,,,,,,,,,,,,,,ali poša bi jopet..:prayer::prayer:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,751
Bila je jedna takva,,, mislim da su bile ST tablice na njoj

U takvim autima je gušt se vozit,,, sve sirovo,,,nema elektronike,,, gas, kočnica, kvačilo, mjenjač i snalazi se sam kako znaš i umiješ.
 
B

BAGERISTA

Guest
I vijeruj mi da drži,,,,,,ko zavarena na tračnicama,,,,,,,,,,,,,,mada je gušt,,,,kad čuješ da karb,,,,,počme bukat,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,imaš osiječaj da na 7000rpm,,,,,,,,,,mijenja zvuk,,,,,ma nešto neopisivo,,,,,sad mi dojdu trnci dok ovo pišem,,,,,,,,,,,,.
A ova sa slike šta je kod tebe,,,,,,na slici taj je redovan gost na BUZETSKIM DANIMA..............:partyman::partyman:,ako bog da i ovo lito,,,,remo..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,751
da je više krznenih novčića bilo bi i mene češće na takvim susretima,,, ovak ciljam Grobnik i nešto da je malo bliže meni,,, uglavnom dva susreta godišnje i na žalost to je to
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,751
nažalost nisam bio sa svojom pilom, dogovorili smo se da idemo sa jednim autom zbog troškova pa je onda kum vozio sa svojom 145-ticom
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,767
a to je ona crvena sa prve slike...:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Makine,,,,,,,,,,,,,,,,:supz::supz:a i tvoja se lipo drži,,,,,,,,,vidim paziš i gledaš je..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
gušti su gošti...
mane koji je motor u tvojoj 33ojki?
 

Najnoviji postovi

Na vrh