• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
i moja su još u šumi,,, barem jedan dio,,, ovo sad je jedno 70% drva kaj mi treba za zimu i to sad spremam. Imam srušeno još jedno 5 grabrića koje moram doma dovuć

@mtd___ ja ti skoro bez rukavica ne delam niš,, to je prvo kaj tražim kad idem nešto delat:rolleyess:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
zbog motorke 3 tjedna bolovanja a zbog flexe 2 i pol mjeseca
Za motorku razumijem al što si sa flexom napravio :scratch


i moja su još u šumi,,, barem jedan dio,,, ovo sad je jedno 70% drva kaj mi treba za zimu i to sad spremam. Imam srušeno još jedno 5 grabrića koje moram doma dovuć
e moj čiko, aj to nabavi, paćemo kombinirat tu napravu i moj traktor :lol:

mane samo polako! hehe, moja drva su još u šumi, nema žurbe :lol:
Cijena prava sitnica samo oko 1500 ojrića :blackeye

Vidim ja da se mene čeka za šumu, nema nikog da vas tjera :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,766
@mtd___ ja ti skoro bez rukavica ne delam niš,, to je prvo kaj tražim kad idem nešto delat:rolleyess:
nedaj bože da ti povuče šajba rukavicu..:roll:
al što si sa flexom napravio :scratch
l:

a kaj,dobil je sigurno po oku....:scratch
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Napisao sam već da položaj tjela i ruku nije blizu šajbe, najbliže šta ruka dođe do šajbe je jedno 20 cm,,, naravno uvijek postoji trenutak nepažnje i zlo se za čas dogodi,,, s obzirom na bliske susrete koje sam imao do sada sa oštrim predmetima dosta sam oprezniji i više pazim nego prije

@mtd; ma bil sam i zbog oka jednom dva dana doma:rolleyess: ovih 2 i pol mjeseca je bilo jer sam porezal gornju tetivu palca na desnoj ruci
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kako stvari stoje, kad bu 35 stupnjeva u hladu, onda bumo išli u šumu...

mane, mani se flexe bez zaštitnih očal :lol:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
kako stvari stoje, kad bu 35 stupnjeva u hladu, onda bumo išli u šumu...

mane, mani se flexe bez zaštitnih očal :lol:

ma najbolje je kaj ja tada nisam uopće sa njome radio, stajao sam sa strane i radio sasvim nešto drugo, kolega je nešto počeo brusit i drito me pogodi špena u sredinu oka:madmana:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,766
kako stvari stoje, kad bu 35 stupnjeva u hladu, onda bumo išli u šumu...

:lol:
moja su pola kod kuće,a 2 prikolice čekaju da se dopeljaju,neda kiša...:twisted:
ma najbolje je kaj ja tada nisam uopće sa njome radio, stajao sam sa strane i radio sasvim nešto drugo, kolega je nešto počeo brusit i drito me pogodi špena u sredinu oka:madmana:

uuuuu,mogal si i bez oka ostat....:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovo čeka i mene,,,,,,,,,,,....jel to tvoj kalač...
Reci imaš onog na svrdlo,,,na špic..ako imaš,,,,,dali moren dobit mijere.....

Dela se i kod tebe,,,,,,,nema šale..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Nije moj kalač, od susjeda je. Ja njemu posudim drljače ili dok sam imao frezu a on meni onda za uzvrat da kalač.

Nemam svrdlo a nisam ni vidio da bilo tko to ima u mojoj okolici.

A moram to sad riješit za vikend, već mi predugo stoje na toj hrpi i smetaju. Još mi nešto drva stoji u šumi za dovest a nemam ih onda gdje istrpat.
 
B

BAGERISTA

Guest
Samo ti njih pokalaj i složi u suho,,,neka čekaju,,,,,,zimu spremna,.....:p:p,,
Ovo nije normalno,,,koliko se ove godine grijemo..:cry::cry::cry:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Konačno danas stigal malo i drva kalat u suradnji sa bratom, ostalo još i za sutra ono najdeblje a sutra sam sam:mad:
Buraz zna kako se to radi :weedman:
Još mi nešto drva stoji u šumi za dovest a nemam ih onda gdje istrpat.
Nema mjesta :scratch A čemu služi livada iza?

To je nekakav mobilni cjepač? Kotači, auto-kuka, samo spremnik ulja nije na najboljem mjestu...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Srušena su prije nego je vegetacija počela tako da nemaju puno vlage u sebi, a složena su na južnoj strani pod krovom tako da će bit dobro osušena do zime.

Mi smo do sada potrošili skoro 30 metara, od negdje polovice 9 mjeseca prošle godine kad smo počeli trošit drva koja su bila spremljena za ovu zimu, i sad još ložimo svaku večer negdje oko 7 i tad natrpamo u peć par debljih komada i malo dignemo temperaturu u sobama a ostalo nam ode za toplu vodu, jer u peći je bojler za toplu vodu koju koristimo za tuširanje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh