• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

B

BAGERISTA

Guest
zato san i govorija,,,,,,,,,,,,,,da ovi nisu ko moji,,,,,,,,,,,,,,jer ide samo jedan po strani,,,,,nači dva komada po osovini,,,,..
A pli mene idu dva dupla,,,,,,,,,,,


Uploaded with ImageShack.us
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
zato san i govorija,,,,,,,,,,,,,,da ovi nisu ko moji,,,,,,,,,,,,,,jer ide samo jedan po strani,,,,,nači dva komada po osovini,,,,..
A pli mene idu dva dupla,,,,,,,,,,,


Uploaded with ImageShack.us

da drugačiji su nego kod tebe, mada mi se ovi tvoji više sviđaju i imaju mogućnost podmazivanja. Ovi moji to nemaju i to im je najveći nedostatak, mada sam ih malo proučavao danas i dalo bi se napravit podmazivanje i to čak pomoću mazalice. Pošto neće bit neka velika upotreba te tanjurače bit će dobro i ovako.
 
B

BAGERISTA

Guest
A bolje je da se mažu ako moru,,,,inače neče dugo izdržat vijeruj mi,,,,,,,,,,,pa šta nema malo mijesta izbušiš rupu,,i narežeš navoj...i mazalica i deri....

kad se mast potroši,,,,grijat če se i odlazit..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Drugi tjedan odmah iza Uskrsa, imam jedno 1000 hvati za potanjurat pa ću vidjet kako će se ponašat
 
B

BAGERISTA

Guest
Drugi tjedan odmah iza Uskrsa, imam jedno 1000 hvati za potanjurat pa ću vidjet kako će se ponašat

Onda čemo znat na čemu smo,,,,,,..

I to tvrde bukovine... :rolfer:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=LWjMNUdOTmM[/YT]

:lol::lol::lol::lol:luđaci..
 
B

BAGERISTA

Guest
:lol::lol:I mi bimo,,,ali nema se odkud pumpat,,,.:scratch:scratch

A ljepo če je bacit napred,,,ako se malo zalije,,,samo šta če se dosta vode..
A ljepa uzbrdica za vanka..ali nema tu ispred 100,konjaš,,pa ide..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
A mora se malo zalijat, inače ništa od uroda. Imam sreće da mi je Korana odmah ispod kuće i da mi je prilaz kolko tolko dobar tako da mogu izvuć punu cisternu van na cestu.

Imam još jedan put na drugu stranu za van ali je podloga od sitnog kamena pa se pri samom kraju uzbrdice traktor jednostavno ukopa u taj pijesak, ovo je tvrda zemlja i tu ide bez problema čak i bez špere kad je suho,,,, konja ima nekih možda 45 mada sumnjam u to, prije bi se reklo 40-42 max.
 
B

BAGERISTA

Guest
Je,,,,ajmo slano,,,pa da sve crkne prije nego krene uopče u koljeno.....:lol:a barem soli ne če falit..

Nema lokvi blizu,,a i sutra ču poslikat da vidiš kakav je usijev za sad se drži više nego odlično.........:supz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Pošto je očito da od kiše ništa prionuli smo zalijevanju zobi koja nikako da krene sa rastom

jesi to pumpal na slapu....:scratch
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
da, slap je malo niže. Ono kaj se vidi iza su ruševine od starog mlina koji je nekad tamo bio.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
Muka mi je kad vidim one ruševine .

a jesi vidio onaj mlin kod mene,na dobrom je putu da isto izgledaju,a ima i mlin,pilanu i struju je proizvodio....
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Vidil sam , završit če ko Bosiljevčev mlin zato kaj ima nekoliko stotina vlasnika .Onaj u poljici kaj se vide ruševi ne je bio od moga dede .
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Ovaj mlin kod mene i onu vikendicu od Frankovića (snupy ti bi trebal znat koja je) iza njega je kupio Mandić kaj ima na Jamadolu restoran i bilo je u planu to sve obnovit i na katu je trebao bit restoran. Čak se je i počelo nešto radit, sve su očistili, zidove koji su bili loši su srušili i samo je ovo šta se vidi na slici ostalo. Napravljena je nova podloga u podu i postavljene su cijevi za kanalizaciju i tu se je stalo. Neznam koji je razlog zaustavljenih radova al da se to realizira i napravi bilo bi nešto slično kao i kod Puškarića. Vodopriveda je pred par godina kompletno slap obnovila i sad je ko nov, još samo fali da se taj mlin obnovi i eto ti turista :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sve kaj bi bilo dobro za grad, propadne...
i onaj mlin u Dugoj Resi propada, više nitko ne živi u njemu...
 

Najnoviji postovi

Na vrh