• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

B

BAGERISTA

Guest
Izgleda da mu je bila,,,najdraža.........:mrgreen::mrgreen:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Evo jednog noćnog čišćenja snijega, drugi put danas.
Ti to konkuriraš cestariji ali nešto se slabo čuje, izgleda da si stavio gumu umjesto metalnog noža :lol:

Jel ta košara ima mogučnost kipanja? :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Ide,,,,,riva on ko veliki,,,,,nočni rad,,,bit če dnevnica jaka,,,,:mrgreen::mrgreen:


A susjede sve na noge,,,,samo malo jače postruži..:lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
da,i onda kuka kako ga ralice bude a i on sam ronda....:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Da,,,,,,,,a on ča cilo selo digne,,,,na noge ko da su dva cunamija prošla,,,,,,,:weedman::weedman:to ne vidi..........:mrgreen::mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Ti to konkuriraš cestariji ali nešto se slabo čuje, izgleda da si stavio gumu umjesto metalnog noža :lol:

Jel ta košara ima mogučnost kipanja? :scratch

nema tu nikakve konkurencije, ovo je samo za lokalnu upotrebu

Ima mogućnost kipanja ali je malo loše riješeno tako da će bit nekih preinaka.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Ide,,,,,riva on ko veliki,,,,,nočni rad,,,bit če dnevnica jaka,,,,:mrgreen::mrgreen:


A susjede sve na noge,,,,samo malo jače postruži..:lol:

Ovo je sitnica za njega, snijeg je suh tako da je lako sa njim delat. Kad mokar padne onda treba gurat a bome i nosit, ako ga previše naguram na ploču i prednji kraj diže

a za susjede me tak jako zaboli ona stvar,,, nek se žale upravi vodovoda ak im kaj ni po volji
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovo je sitnica za njega, snijeg je suh tako da je lako sa njim delat. Kad mokar padne onda treba gurat a bome i nosit, ako ga previše naguram na ploču i prednji kraj diže

a za susjede me tak jako zaboli ona stvar,,, nek se žale upravi vodovoda ak im kaj ni po volji

E suhi je,,,,ali mokar ima ljepu težinui,,,kako si i sam napisa,.,.......:shock:dođe ko i zemlja ako ne i teže...

ma boli te za susjede,,,,,moramo se malo šalit..:rolfer::rolfer:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Evo lagano krenuli proljetni radovi, otac jutros jedan mali komadić vrta kaj je bio inače za krumpir sa sjetvospremačem lagano uredio za sijanje DTS-a

Slike su loše jer je slikano sa nekakvim prapovijesnim mobitelom, uglavnom vidi se ono bitno



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobar ti je sjetvospremač............e da je jednog za u brajdu........ima da iza ostane ko papar..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Dobar je jedino kaj je malo prevelik za ovaj traktor, dosta je težak tako da ga nije lako ni nosit ni vuć
 
B

BAGERISTA

Guest
Kolika je veličina,,,:scratch:scratch,,,i koliko je težak,,,ako znaš.......:supris:
Šta ga misliš prodavat....
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
mislim da je 2.3 metra širok a za težinu neznam. Znam da ga IMT 560 u laganoj uzbrdici nemože vuć kad je do kraja spušten.
Nije za prodaju jer je uzet zajedno sa još jednim čovjekom tako da ga zajedno koristimo, jedino kaj ga on vuče sa MF 274 i to je onda posal.
 
B

BAGERISTA

Guest
Dosta je širok,,,,,,,,koliko je pijeva...
A ima ga ča vuč i 560,,,,a kamoli ovaj tvoj..
 
B

bosniahos

Guest
.

Da tako i ja na539 navrnem 4 krila brane-drljače i pun gas druga u brdo a zavidni međaš sa 70 ks fergom iskolaćil oči a dimi jadan nemože vuči taj njegov silni.Star mu uništen a škrti Podravac.Meni jedino odu šrafi na tanjirastom zubčaniku u difu od napora tog pa moram svaku sezonu ih mijenjat kad počne ferko skakutat.
 

Najnoviji postovi

Na vrh