• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,502
pas patku, onda je i tu vjerojatno colni navoj kao i na rezervaru,
pa jel paše onda grijač od MF-a?

prljamo temu mane, sorry :)

filter je star 8 mjeseci, a traktor je stajao vani na otvorenom tjedan dana ako ne i više

imaš prav, tu bi došla do izražaja ona nafta kaj mi curi mimo pipice iz rezervara i zasere mi celu levu stranu motora :)
Orginal.

To nema veze koko je star, nego kolko je nafte (nečistoće) proteklo kroz njega.

Na pipici promjeni O-ring.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Orginal.

To nema veze koko je star, nego kolko je nafte (nečistoće) proteklo kroz njega.

Na pipici promjeni O-ring.

primljeno na znanje ono prvo dvoje, zahvaljujem! :partyman:

a pipica je od zetora trenutačno, jer mi je na staroj (original sa čašicom) pipici propišal ventil,
a navoj je colni, pa 539 nede nikako, a od zetora kako-tako... manje curi nego prije... mislil sam napravit nešto ko "nipl" za vodovodne pipe, prebrikat colni u metički da paše od 539 pipa...
ne znam ni sam više kaj bi s tom pipicom, najradije bi kupil cijeli rezervar da ni tak skup
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,502
primljeno na znanje ono prvo dvoje, zahvaljujem! :partyman:

a pipica je od zetora trenutačno, jer mi je na staroj (original sa čašicom) pipici propišal ventil,
a navoj je colni, pa 539 nede nikako, a od zetora kako-tako... manje curi nego prije... mislil sam napravit nešto ko "nipl" za vodovodne pipe, prebrikat colni u metički da paše od 539 pipa...
ne znam ni sam više kaj bi s tom pipicom, najradije bi kupil cijeli rezervar da ni tak skup
Nekužim koji ventil na staroj pipici?

Bum hitil oko, možda doma još ima kaj pa javim
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Nekužim koji ventil na staroj pipici?

Bum hitil oko, možda doma još ima kaj pa javim



iskoristih sliku sa foruma, pošto nisam svoju poslikal...
kupio sam novi čašicu i novu brtvu čašice, i nakon par dana, kaplje i dalje sa ovog šerafića za napet šačicu na pipu...

i onda skužim da mi curi KROZ ovaj ventilić, pipicu jel, s kojim zatvaraš i otvaraš dovod goriva... nisam našao rješenje kako zamjenit brtvu, ako uopće postoji na tom ventiliću, a u dučanu u Karlovcu, u sva tri dućana ustvari, nitko ne prodaje cijelu pipu sa colnim navojem i čašicom, imaju samo čašice u prodaji...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
da, takva čašica je i moja ali je suha, nigdje ne curi :D
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
bolje nemoj ni pokušavat, mogao bi bez potomaka ostat:rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo samo da kupim par kutija griotta :lol:
iglu i špricu imam, raketnog goriva iz Istre i Like ima, da malo pojačamo griotte...

nemoj danas nahranit čuvara, tak da bude gladan navečer :rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma nisssss tak jako, al zafrkancija me ponesla...
hehe

:partyman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,502
iskoristih sliku sa foruma, pošto nisam svoju poslikal...
kupio sam novi čašicu i novu brtvu čašice, i nakon par dana, kaplje i dalje sa ovog šerafića za napet šačicu na pipu...

i onda skužim da mi curi KROZ ovaj ventilić, pipicu jel, s kojim zatvaraš i otvaraš dovod goriva... nisam našao rješenje kako zamjenit brtvu, ako uopće postoji na tom ventiliću, a u dučanu u Karlovcu, u sva tri dućana ustvari, nitko ne prodaje cijelu pipu sa colnim navojem i čašicom, imaju samo čašice u prodaji...
Evo ti onda slika te iste pipice ali sa druge strane.
To je isto colovi navoj tak da je valjda ista takva kod tebe. Ako je takva onda ima O-ring.

image hosting png
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
pozdrav. jeli vojska kod tebe pred 2 godine pravila puteve?'?

kod mene je radila,od moga sela prema leskovcu i boštu...zašto pitaš...:scratch
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
odlično ste napravili put, bolji nego cesta kroz Barilović!!
samo da ni onog brda kad odeš iz Šćulca u Leskovac, zadnja uzbrdica prije asfalta u Leskovcu, skoro me 7m drvi poteglo na rit...
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Nije to taj put nego od Mrežničkog briga do Barilovačkog leskovca kroz matanovu dragu i laskače .
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ahaaaaaaa, a ja mislil na onaj od Leskovca do Šćulca, to je isto vojska radila...
u kakvom je stanju ovaj put od od Mrežničkog briga do Barilovačkog leskovca?

ja sam u Perjasicu išao kroz Mihalič selo, pa preko Barilovičkog Cerovca, jel to bliže ili ovo preko Leskovca?
 

Najnoviji postovi

Na vrh