• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Nije to taj put nego od Mrežničkog briga do Barilovačkog leskovca kroz matanovu dragu i laskače .

i iz matanove drage prema boštu.....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
ahaaaaaaa, a ja mislil na onaj od Leskovca do Šćulca, to je isto vojska radila...
u kakvom je stanju ovaj put od od Mrežničkog briga do Barilovačkog leskovca?

ja sam u Perjasicu išao kroz Mihalič selo, pa preko Barilovičkog Cerovca, jel to bliže ili ovo preko Leskovca?

put je ok,ideš bez brige.......
mislim da su tu negdje,ali nemaš problema sa prometom.....
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
228
Nije to taj put nego od Mrežničkog briga do Barilovačkog leskovca kroz matanovu dragu i laskače .

e bas taj put kako si napisao, puno sam toga proso okolo tak da mi se sve pomjesalo i nisam se mogao sjetit koje je ali sad dok si napisao prisjetio se. El drzi ta cesta ili se raspala? to nam je bio prvi posao uopće
:roll:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
e bas taj put kako si napisao, puno sam toga proso okolo tak da mi se sve pomjesalo i nisam se mogao sjetit koje je ali sad dok si napisao prisjetio se. El drzi ta cesta ili se raspala? to nam je bio prvi posao uopće
:roll:

cesta je super,išao sam njome pred kojih mjesec dana autom.....
pa vojsci se ne smije prigovarati.....:mrgreen:
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
228
cesta je super,išao sam njome pred kojih mjesec dana autom.....
pa vojsci se ne smije prigovarati.....:mrgreen:

ma ko kaze da se ne smije:) mi smo miroljubivi hehe. ajde neka vas samo sluzi, steta da nemamo vise takvih akcija pa da pomognemo ljudima
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
ma ko kaze da se ne smije:) mi smo miroljubivi hehe. ajde neka vas samo sluzi, steta da nemamo vise takvih akcija pa da pomognemo ljudima

bit će,vojska mora da trenira....:mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Pošto ovo bijelo g**no ne prestaje da pada, prionuli smo poslu čišćenja tog istog bjelog g**na. Na Univerzalu sam baš neki dan skinuo alnaser jer ga nešto zeza i naravno da još nije gotov tako da sam bio prinuđen upalit 533. Iskreno nisam uopće polagao nade da bi mogao upalit al brat bio uporan i nekako je kresnuo, za blago čudo nije se ni gorivo smrznulo u njemu.

Evo jedne slikice i dva videa da vidite kako ja čistim snijeg u svom dvorištu



Uploaded with ImageShack.us


http://imageshack.us/clip/my-videos/546/9l2n.mp4/

http://imageshack.us/clip/my-videos/836/2bt.mp4/
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
samo mi nemoj na slikanje vrata dojt!! :lol:
ja smišljam za sljedeču zimu nekakvu skalameriju za fergija, al mora naprijed bit...

živi bili , pa vidjeli...
:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
e znači i ti josa krečeš u izradu,,neke želizne guraljke.............:mrgreen::mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
samo mi nemoj na slikanje vrata dojt!! :lol:
ja smišljam za sljedeču zimu nekakvu skalameriju za fergija, al mora naprijed bit...

živi bili , pa vidjeli...
:partyman:

:?: kaj ti to znači
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mane, na rengen, ukočen vat, to ti se događa na ovak niskim temperaturam kad puno voziš u rikverc!

bager, treba i tu opciju ukomponirat u onu skalameriju kojim se trenutačno bavimo :)
ideju mi je dala skalamerija od VranićD... :)
 
B

BAGERISTA

Guest
I zna sam da če se odigrat tako nešto,,,,nisam ni sumnja.........
fjg64w.gif
a dali ostaje i drugo,,,ili se nešto izbacuje,,,,,,,,
nz3m2d.gif
,
rmr5tw.jpg

,,ili je to več meni poslano.........
 
B

BAGERISTA

Guest
Ufffffff,,,,sad opet kemija,,,,,ajde čujemo se nekako danas,,,,vidim da me sad opet pere jedna mala garava,,,,,,,,,,,,,ništa idem dernut PIVO.........
scgdog.gif
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
mane, na rengen, ukočen vat, to ti se događa na ovak niskim temperaturam kad puno voziš u rikverc!

bager, treba i tu opciju ukomponirat u onu skalameriju kojim se trenutačno bavimo :)
ideju mi je dala skalamerija od VranićD... :)

nisam se sjetil da delaš na rengenu

ovo nisam ja na traktoru, brat ima inspiraciju za ovakve poslove, ja samo statiram sa strane :finga:

inače nije nikad ni bila u planu klasična ralica, na ovo smo se odlučili zato kaj nemam kam sa snijegom u dvorištu pa ga onda na ovaj način uspijem ispeljat van dvorišta i onda imam čisto dvorište:mrgreen:
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
pozdrav svim forumasima iz srbije okolina uzica. ja sam aca inace bavim se poljuprivredom,bravarijom keramikom i jos puno toga.inace forum vam je dobar i moze se dosta dobri stvari videti i nauciti.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i tebi,,:drinkers:,,ali moraš si otvorit temu novu,,i prestavit,,se,,a ne nastavljat u tuđoj,,,............
 
B

BAGERISTA

Guest
Ne sekiraj se,,,,,,sve 5...
Gore na vrhu kad ulaziš u temu imaš nova tema,,,,i deri............
 
Na vrh