• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mane

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa nikad kraja jednom redu!!
tu bi dobrodošal onaj višeredni berač za kukuruz na jednom zmaju :D
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
pa nekih 200 metara je dugačka njiva, površine ima skoro 1 ral i to sam pobrao za nešto manje od 3 sata
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Kad je dugačko ide dosta brzo inače ima ljudi koji nežele brat samohodnim kombajnima jer ovako stignu svozit doma a neki i na tavan spremit dok se pobere .Jesi bil na danima pionira u petak u logorištu ?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
Kad sam sebi bereš onda nema neke žurbe. Nisam bio jer jednostavno nisam imao vremena(brat je imao svadbu u subotu), a baš ni vrijeme nije poslužilo. Vidio sam kad je vozio prvu prikolicu kukuruza po najvećem pljusku.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Kad je dugačko ide dosta brzo inače ima ljudi koji nežele brat samohodnim kombajnima jer ovako stignu svozit doma a neki i na tavan spremit dok se pobere .Jesi bil na danima pionira u petak u logorištu ?

zato je spudićev kombajn ostao u polju....:scratch
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
vidio ga danas ujutro,negdje na polovici ravnice stoji jedno stotinjak metara od ceste...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
nisam išao danas prema KLC-u tak da nemam pojma, a inače onim djelom ceste projurim tak da ne stignem bacit pogled prema njivama
 
A

AGRIPLUS65

Guest
to si negdje ublizini kupil il si mu dusu vadil do kuce?
$$$$$$$$$?
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Nije novo ali svejedno čestitam na kupovini:D

Sad će muhaničar i tebe morati dodati na listu čekanja za savjete i popravke preko foruma:rolfer:
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Meni se čini da ne mada sam kao klinac češće dolazio na kameščak kod vujca .Koje si ti godište ?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,692
1975-to, a brata mi poznaš? Kod kog si dolazil na kamenšćak?
 

Najnoviji postovi

Na vrh