• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson - Hidraulika i kardan problemi

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
majstori forumasi imali odgovora ijedna dobra vjest sutra idem po pumpu naso sam je u osjeku stara mjesec dana covjek se izvrno sa traktorom pacemi prodat pumpu ncega popravljat nadam se daje rjec o istoj pumpi
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
rjec je o zupcastoj pumpi iznad klipne a neni je ona za kardan i prvu vucu moja je jtisla u krasni k.pasam naso drugu
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Da nije slucajno ovakva,
dsc06420ys.jpg

dsc06422z.jpg
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
I ova bude iznad klipne na MF-u 177. Montira se na kuciste i pogoni se preko klipne pumpe .. Sluzi za multipower.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Onda je ovakva kod tebe.Ova sluzi na MF za kardan i multi-power zajedno.
Kod tebe sluzi za kardan i prednji pogon.

img1173fm.jpg


img1204wk.jpg
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
nije ni takva ima ventil nazad a ima dvije cjecikoje idu od nje jedna ide na ventil od kardanna a druga cjevide a lijevi deklo gdjese prikopcavaju crjeva za kipu nadam se dame razumjes
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
prepostavljam da je tvoja kak i na mojem 575 , moj massey je isto kod jednog dobrog majstora sa foruma , na popravku hidulike i te gluposti šta su unutra , ovi iz top -maxa nisu nikak složili
sad je tu nutra samo šupljina , svi djelovi su vani ..heh
DSC00111-1.jpg

DSC00113-2.jpg
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
nije ni takva ima ventil nazad a ima dvije cjecikoje idu od nje jedna ide na ventil od kardanna a druga cjevide a lijevi deklo gdjese prikopcavaju crjeva za kipu nadam se dame razumjes

Razumijem te potpuno.Bas me interesovalo koliko ih vrsta ima na MF-u i vidim da ih ima sa hrpu izvedbi.
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
ajd nekami dg.tko zna i tko ima mf 595 jeli u njega kada je rucica u gornjem polozaju tada spusta orudze a kada je u donjem polozaju dize stomi je neshvatljivo i kontra od svi traktora u mene se desava kada odignem rucicu gore pane pritisak ulja a kada spustim rucicu tada dobijem 180 bari jeli mu taj sistem kontra ili je netko mozda diro skare pa nesto pogrjesno sklopio neznam sta moze biti drugo
jeli mi zna tko odg na ovo pitanje
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
to je tak normalno na masseyu , malo obrnuto al jako precizna hidulika koja je složena kak spada ...
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
nemogu nikako skontat a u mene je i klipna pumpa drukcija nego u tebe bojim se opet sklopit daga nebi poovo rastavljo jer sam vec jednom tj.dvaput rastavljo
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
evo vratio sam se iz hrvatske i kupio sam pumpu bice slike veceras ako bude lijepo vrjeme sutrs sklapam nadam se dace sve biti u redu
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
evo ako bog da ijasam svog mf sklopio mjenjo sam zupcastu pumpu klipnu repariro a uzrok sto jije mogo odignuti teret polugama je bio uzrok otiso ventil iznad klipne pumpe kojim se regilise pritisak nije mogo drzat cim odignem plugove ili bilo sta odma ventil propusti ulje i zatomije cvrcilo u mjenjacu kada idu poluge gore hvala na savjetima svima koji su pomogli
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
da toje ta zupcasta pumpa alimije taj ventil sto bude na klipnoj pumpi drugaciji e njega sam mjenjo onje bio uzrok sto nije moglo da odigne plugove nije drzo pritisak
 

Najnoviji postovi

Na vrh