• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson - Hidraulika i kardan problemi

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
jeli to ispod dekla sto ga drzi 4 sarafa i dolazi glavno crjevo evo sada sam skino ac pumpu uredu je oni ventili su oc i membrana e sada jedino taj filter jei to nije problem posle sloziti
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Nema potrebe skidati ga cjelog. Dovoljno je skinuti onaj holender ključ 22 ili 24, ovisno o izvedbi.
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
jebiga jasamga skino cjeloga sitka je bila sva prljava jedvase vidjelo kroz nju ispiriosam je ali me sada zeza jedna mala opruda tanka neznam tocno gdje je bila ove druge dvije nije problem ali ona me zaj.tanka je i nije mozda cent dugacke zneteli gdje bude nadamse da razumjete na koju mislim
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Ako ima krajeve zafrknute ide prva.
Druge dvije su sa ravnim završecima.

Nemrem ti sliku staviti pa ti poslikaj a ja probam pojasniti.
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
da toju sto ima zafrknute krajeve sam stavio prvu nemuntiro sam ali ga nisam jos palio posto nemam trenutno vremana i tvoje misljenje dali je to uzrok sto nije dobro primo gas jer je bila posve zastopana
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
ako nije to stabi drugo moglo biti motor lijepo radi nedimi ali samo neprima gas kadaga saltam i nemoze orat u 1 direkt ili u 4 pomocnoj vec u 3
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
oc ajd tosam sada namuntiro u utorak cuge probat kajo radi pase cujemo

Kupi si novu tipkovnicu ili prođi neki brzinski tečaj pisanja.
Brate mili pola nerazumijem :icon_eyes:
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
pisem na laptopu pami fali koja tipka od slova a napisosam daje u redu i dacu u utorak probat jeli u redu jeli sada jasnije
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
rjesio sam nesto na kardanu otiso mi ventil opet se stalno vrti majstor kaze dasu limici pomoteni izmedzu lamela a lamele su dobre samo crne jermije pumpa otisla pa nije davala dovoljno pritiska na lamele jasam iz posavine posavski kanton a jeli imas onaj ventil sto bude na klipnoj pumpi onmije bio uzrok sto nije moglo nista da odigne propusto pritisak imas moj profil na piku pa uko imas iti dase dopisujemo preko pika pokusaj treziti taj ventil ima ne mom profilu a profil je mirko mirko

imam ja te limiće tj metalne lamele a te druge ako su ti crne bojim se da ih je palilo i bilo bi ti pametno i njih promjenit,a moraš promijenit i kočnicu ako ti stalno vrti kardan,tj najbolj bi bilo reperirat kompletan doboš od kardana,znači lamele (metalne i one s legurom),karike i kočnicu,onda to moze idući par godina.
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
ajd nekami dg.tko zna i tko ima mf 595 jeli u njega kada je rucica u gornjem polozaju tada spusta orudze a kada je u donjem polozaju dize stomi je neshvatljivo i kontra od svi traktora u mene se desava kada odignem rucicu gore pane pritisak ulja a kada spustim rucicu tada dobijem 180 bari jeli mu taj sistem kontra ili je netko mozda diro skare pa nesto pogrjesno sklopio neznam sta moze biti drugo

to ti je naopako mora bit ko i u ostali kad ručica ide gore diže a kad ide dole spušta
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
majstori forumasi imali odgovora ijedna dobra vjest sutra idem po pumpu naso sam je u osjeku stara mjesec dana covjek se izvrno sa traktorom pacemi prodat pumpu ncega popravljat nadam se daje rjec o istoj pumpi

jeli imaš broj tel od ovog gdje si kupio pumpu,trebam ja spojničku i neke zupčanike iz getribe
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
imas na internetu zove se tera bizovac a tel.je031673058 toje od trgovine a ne trosi mi ulja jeli ti imas takav traktor za djelova ili sta
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
imam ja te limiće tj metalne lamele a te druge ako su ti crne bojim se da ih je palilo i bilo bi ti pametno i njih promjenit,a moraš promijenit i kočnicu ako ti stalno vrti kardan,tj najbolj bi bilo reperirat kompletan doboš od kardana,znači lamele (metalne i one s legurom),karike i kočnicu,onda to moze idući par godina.
jesu crne ali ima debljine necu sada nista mjanjat sklopio sam ga i ide trebo bi i disk zamjeniti i sve a toje dosta skupo jermise napravio kanal od kocnice
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
imas na internetu zove se tera bizovac a tel.je031673058 toje od trgovine a ne trosi mi ulja jeli ti imas takav traktor za djelova ili sta

da imam rastavljen 595 rastavio ga jer je bio malo ofucan limarija i te gluposti pa mi ga isplatnije bilo rastavit nego pravit,a imam još dva tj jedan 595mk2 a drugi 1080 a to je isti traktor sto se tiče motora i transmisije koji su u top stanju s njima radim. moje ime na piku je LeeGA1
 

Najnoviji postovi

Na vrh