• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson - Hidraulika i kardan problemi

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
imas na internetu zove se tera bizovac a tel.je031673058 toje od trgovine a ne trosi mi ulja jeli ti imas takav traktor za djelova ili sta

a jel oni prodaju dijelove od to tog polovnog sto se prevrnuo , znam da rade sa novim dijelovim
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Ugradnjom glave veče kubikaže.
To je najefikasniija metoda, a ovo sve ostalo je tak, tak.
Ionak to doma nemožeš odraditi kak se spada
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
To ti je ovaj dio na slici.Inace to je zajeban posao.Ako stavis glavu jaceg kapaciteta to zahtjeva i drugacije dizne i svasta nesto.U svakom slucaju to se ne isplati ni u kom slucaju.NPR. PVP od 539 i 549 IMT-a na izgled izgledaju isto.Iznutra nisu ni slicne.Govorim o roto pumpama.


Uploaded with ImageShack.us
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
Jesi isprobal?
Kak sad prima gas?
nisam jos probo imam puno posla sa kombinirkom pa nestignem a i naruciosam akumulator od naseg kolege startera pamije reko danas poslat i tako kada budem upalio javim a sada trenutno muntiram farove na njega jer sam kupio od yuga jevtiniji od njegovi orginal 2 komada 80kuna poz
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
evo danas sam dobio akumulator od kolege startera i upalio sam traktor puno bolje prima gas i ljuci je na gasu kako sam ocistio sitku u pvp i filtere zamjenio a dosada sam zadovoljan sa akumulatorom stosam kupio a sutra odo orat pacu vidjet kako prima gas u oranju
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
evo danas sam dobio akumulator od kolege startera i upalio sam traktor puno bolje prima gas i ljuci je na gasu kako sam ocistio sitku u pvp i filtere zamjenio a dosada sam zadovoljan sa akumulatorom stosam kupio a sutra odo orat pacu vidjet kako prima gas u oranju

Javi kak se ponaša u oranju...
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
oc javim sutra ali kada sam ga upalio odmaje se osjetilo da bolje prima gas a i akumolator je izduro postomije osto bez goriva kakosam to sve mjenjo pasam ga moro ozraciti a sad odma pali
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
nesto me zeza alneser na jcb cvakti nece nikako da uhvati da zavergla bilami je masa slaba pasam dotego ali opet cvaka mislim dabi trebalp skidat i automat zamjeniti i molim za drugo misljenje stabi moglo biti uzrok
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
nesto me zeza alneser na jcb cvakti nece nikako da uhvati da zavergla bilami je masa slaba pasam dotego ali opet cvaka mislim dabi trebalp skidat i automat zamjeniti i molim za drugo misljenje stabi moglo boti uzrok

Ako je star prvo bi zamjenio oba glavna kabela i+i-,a onda automat,mada nekad zna bravica zezat.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
probatcu ili zamjeniti ili kontakte ocistit

Probaj prvo to al vecinom su krajevi tih kabala goli i tu se svasta vkovi i nemaju dobar provod struje.
Probaj ih malo skratit i nanovo spojit s novim zavrsetkom na jednoj i novom klemom na drugom kraju.
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
evo ga rjesio sam nije mi masa bila dobro spojena pasam oturpio kontakte i jos sa jednim kablom pojaco i probosam par puta stalno hvata tako daje to otklonjeno hvala kolega na savjetima a izgleda dasam rjesio i problem sto traktor nije imo snage sada u 4 krece hoce da poleti mislim dace biti oc
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
evo ga rjesio sam nije mi masa bila dobro spojena pasam oturpio kontakte i jos sa jednim kablom pojaco i probosam par puta stalno hvata tako daje to otklonjeno hvala kolega na savjetima a izgleda dasam rjesio i problem sto traktor nije imo snage sada u 4 krece hoce da poleti mislim dace biti oc

Drago mi je da je sve ok i da nije neki skuplji popravak,i da sam mogel pomoc.
Ak kaj jos zaskripi a da znam tu sam za pomoc!:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh