• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ja sam samo bil u svojstvu gledatelja i drustva. Sel se v svakoga malo, pogledal, nadivil se, pospominal malo i isel doma. :)

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Stala mi je hidraulika na MF265, u kosnji na kraju parcele prestala reagovati.. Znaci nikakve funkcije nemaju rucice, ni kiper ventil.. Jel moguce da se otkacilo nesto u poluzju?

Poslano sa mog i6 koristeći Tapatalk
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Da se i ja pohvalim malo, stigla nova pila i na naše dvorište :(happy): .
 

Prilozi

  • DSC_0082.jpg
    DSC_0082.jpg
    50.9 KB · Pregleda: 288

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Ovo je jedina slika kaj sam slikal. U utorak dojdu druge gume, prednja hidraulika, uteg... pa onda malo više poslikam :(mm):
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Čestitam!

Daj malo podataka.. Koji je model, konja, oprema.. bla bla..

A ako se smije znati i konačna cijena.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
:(clap):Cestitam!!!:(clap):
Ocekujem puno slika tu na forumu.:(happy):

Kaj su to 34 i 24 cola gume trenutno?
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Hvala, hvala :(happy): .
Gume su 38 i 28 cola ali su full uske.
Dolaze 600/65R38 i 480/65R28,
Brza getriba 50 km/h Eco, Dyna 6 mjenjač+auto drive, PTO elektro/hidraulično uključivanje 540/540E i 1000/1000E, Auto PTO funkcija, ELC elektronska kontrola hidraulike,šalteri hidraulike i kardana na stražnjim blatobranima, klima, Quad link amortizirana prednja osovina, amortizirana kabina, automatska špera, automatski 4WD, prednja hidraulika 3,5 t, uteg 650 kg, kompresor, elektronika za povećanje snage na 160 ks, ITCS sustav-radar sa kontrolom proklizavanja.....
Težina bez utega je 5700 kg, motor je 4900 cm3...Cijena 73.780,00 eur, bez pdv.
Bude slika idući tjedan :(happy):
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
Cestitke i od mene na kupovini!
S ovim gumama izgleda kao bicikl, no fino ste vi to opremili. Kako to da je izbor pao na mf-a s tim da imas sdf-e doma?
Stavi za usporedbu, nakon postavljanja guma i ph, sliku prije i poslije :icon_biggrin:
To je 4cil motor?
Cestitam jos jednom :icon_thumright:
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Znas kak vele , najbolji traktor je onaj za koji imas servis pri ruci.
Svi prodavaci sdf-a u mojoj okolici su propali . A ova ekipa kaj prodaju Masseye mi je na dva kilometra od kuce i stvarno su super. Svaki stroj mores probati u radu prije kupovine, imaju uvijek dosta strojeva na zalihi, mores se dogovoriti za placanje, izuzetno su fleksibilni i korektni u svakom pogledu.
A i htjeli smo nekaj drugo probati.
Motor je 4 cilindra. Hvala na cestitki
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Svaki moderniji zračni sic ima svoj kompresor i samo ga treba spojit na + i - u traktoru.

@adoniss:sumnjivo mi bilo da se slika u avataru promjenila več pred 2-3 tjedna,a nije bilo slike traktora,al eto ga sad..
Čestitam na kupnji,i sretno s traktorom !!
Dal je kupljen na kakve fondove,ipard,ili tome slično ?
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Nazalost nije kupljen preko fondova.
Kad sam se htio javiti na mjeru 4.1, savjetnica koja nam vodi te projekte savjetovala nam da se jos ne javljamo na ruralni jer imamo otvoreni IPARD od prije 3 godine. Moram priznati da nas gadno z.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh