• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,427
Evo, to je taj - moj, sa tom tanjuračom. Mi isto obrađujemo nekih 15 rali zemlje i prije 3 godine smo kupili taj traktor. Ispočetka je malo teže, dok se ne privikneš malo na brzine i to, no sasvim sam zadovoljan sad. Ima snage ko u priči, vidi se i sa slike.

Obrisan neispravan link.
 
B

brzi0106

Guest
pitao sam za novog i poslali su mi cjenik, cjena sa standardnom opremom je 19.642,00 €, sto je malo puno za mene...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
bože...pa moj frend prije tri godine kupio novog mtz-a 952 za nekih 13000 eura
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Đečki to za MTZ je moje mišljenje i ono što sam vidio a svatko neka radi kako hoče, za tih 19 000 eu možeš kupiti onaj novi JD a ne rusa. A vidio sam JD 2850 90-91god u super stanju za 12.000 eur.Rus nema kvalitetu makar ga sad možeš kupiti sa raznim dodacima kao i zapadni traktori. Zašto naš član Ratarko nije kupio nekog takvog traktora od 190ks a prave ih i jeftinije prošao nego MF tri puta skuplje ali ima sigurnos da ga neče osaviti. pa i na sajmu u Gudovcu na nekim novim MTZ-ima je ulje curilo i bili su masni iako se nisu ni ugrijali u poslu .Pa zar to nije dovoljno da ga se zaobilazi u velikom luku
 
R

Ratarko

Guest
Uuuu , zvona možda si me malo krivo naveo u tome primjeru ili sam krivo skužio ali ništa zato , evo da nadodam :D

Moj savjet bi bio donekle kao tvoj ali nikako ne bih rekao da se mora kupiti traktor kao moj Massey . Meni je isto to prvi TOP LINE traktor i dugo sam radio da si to priuštim , moram reči i štedio a ne samo radio .

Ma ustvari niti neznam što sam točno htio reči ali mi se nekako učinilo da bi tvoj tekst bez moga spominjanja još jače zvučio , eto samo to :D
 
B

brzi0106

Guest
ma ja cu ako bog da kupit MF pa kud puklo da puklo.... Jel teba kom samoutovarna prikolica za sjeno fahr, 32 kubika?
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
32 kubika?koliko je to teška prikolica?tj. koliki teret može nositi?
 
B

brzi0106

Guest
neznam tocno, al jako puno... mislim da pise 8 tona al nisam siguran.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ratarko samo sam naveo tvoj primjer, nitko tu nije kupio neki novi zapadni traktor osim tebe a sada nije bito dali je to JD MF ili ostali
 
B

brzi0106

Guest
pardon, pise da je nosivost 4 tone :? al mislim da moze i vise nosit, nije da se hvalim al moje misljenje ja da nema bolje samoutovarne od fahrovih, moj kum ima istu al manju, mislim da je 28 kubika i prezadovoljan je isto ko i ja, imali smo prije neku crvenu, mislim da je bila od sipa, al ni na pol nije ko ova....ima i nozeve..
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,427
Sad je 19 000? Mimjbm, pa dok smo mi kupili bio je 11 000 E. Eh, toliko opet nisu imali opravdanog razloga za poskupljenje... No, stojim iza toga da je traktor ok za manje površine. Ipak,izbor je tvoj. Å to se tiče rabljenih, moj bratič je nedugo kupio Ranault Cergos 340 i super je zadovoljan - 1998. godište, JD motor, 90 ili 95 ks, neznam točno i stvarno stroj ide ko lud i malo pije... Jedino ga brinu njegove godine; o tome nije ranije razmišljao... Kaže da če opet brzo mijenjat ako bude mogao tako da ima noviji stroj...
 
B

brzi0106

Guest
zjockoo

Kolko je dao tvoj bratič za renola ako se smije znat?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,427
E, to ti zna samo on i Bog. :lol: Jako je tajnovit oko toga, ništa neče reči,dugo sam ga gnjavio za pravu cijenu, no mislim da maksimalno 15 000 Eura.
 
R

Ratarko

Guest
Mali prdonja i veliki brat :D

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Tehnostroj 12 tona dvije osovine , to mi je tzv. guzara , za repu mi služi jer se sa njom ide jednostavno unazad a kada se iskipa prikolica do prikolice hrpa bude višlja i kompaktnija nego kada se kipa sa prikolicama na stranu koje ugaze i razvuku repu što nikako nije dobro za repu koja stoji na lageru duže vrijeme .
 

Najnoviji postovi

Na vrh