• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

R

robert

Guest
javit ce se jedan bajica kad vidi da nije prvi broj 7,vec 8 :lol:
 
R

Ratarko

Guest
Beeee :lol:

Meni je ružan , nisam niti u jednom trenutku pomislio da ga kupim .
Jako malo mu se dizajn popravio u odnosu na staru osmicu dok je sedmica prava mala dizajnerska revolucija .
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
da da..... :wink:

Stvarno , da samo znaš koju sam ponudu imao za 260 KS MF-a sa Dyna VT mjenjačem . Ne bi mi vjerovao pa neču niti govoriti ...
 
R

robert

Guest
veci traktori su tek neznatno skupljin od manjih,samo onda odma moras i vece i jace strojeve kupovat.na 250ks+ cijenu mozes skidat koliko ti je volja
 
O

oljasi

Guest
Meni je čovjek iz Favorita rekao da je prodao MF 315 ks u Dalmaciju 25.000 eura jeftinije od Ora iz Zagreba.
Kupili su ga za drobiti kamen s njim.
 
R

Ratarko

Guest
oljasi kaže:
Meni je čovjek iz Favorita rekao da je prodao MF 315 ks u Dalmaciju 25.000 eura jeftinije od Ora iz Zagreba.
Kupili su ga za drobiti kamen s njim.

Vjerujem ti , zašto ne , velike se marže i rabati kriju u velikim traktorima ...
 
B

Bobo

Guest
Covjece, pa 25 000€nije mala stvar! Za te pare dobijes jos jedan traktor od 90KS, a to nikako nije mala stvar...
 
R

Ratarko

Guest
Bobo kaže:
Covjece, pa 25 000€nije mala stvar! Za te pare dobijes jos jedan traktor od 90KS, a to nikako nije mala stvar...

Ti kao da nisi slušao kada sam pričao za Fendt 818 za koji sam dobio ponudu kod Austrijskog trgovca . Znači za traktor od 180 KS što nikako njie u najjačoj klasi traktora sam dobio popust od 27.000 € , alooo , 27k€ !!!
Pa nisam mogao vjerovati . To je iz mog malog iskustva , bez da sam trgovca uopče pitao za popust , sam je ponudio , ma da mi je netko drugi pričao teško bi mu vjerovao ...

Å to misliš koliki popust se daje na tako velike traktore od 300 i više ks kao što je oljasi rekao ?
Mene malo i smeta što uopče znam za te stvari , kako se iduči puta postaviti kada budem kupovao traktor ? Ono ako traktor košta 100.000 € ja kažem trgovcu dam ti 50.000 € i točka , to mi je glupo do neba i nazad .
 
R

robert

Guest
kad imate prednju hidrauliku bez sasije eto-eto vam vasi masejci-


Obrisan neispravan link.
i kad nemate prednju hidrauliku- :lol: -
Obrisan neispravan link.
onda ga jos mozete samo j.... :lol:
Obrisan neispravan link.
eto toliko o MF
 
R

Ratarko

Guest
Dobro ali ipak moram pitati , šta radi ovaj tip gole guzice na MF-u ?
Možda je tip nešto otkrio što ja ne znam , pa reko da probam i sam :wink: :lol:
 
B

Bobo

Guest
E, kad je netko pitao za sasiju, ja sam pricao o traktoru s prve slike!

Lik ih je lijepo pitao hoce li mu trebati sasija za toliku tezinu naprijed i sa sijacicu iza. Receno mu je da je sasija nepotrebno ulaganje i traktor je nekon 3 godine pukao...

Dobio je besplatan popravak i gratis ugradnju sasije ;)
 
R

Ratarko

Guest
robert kaže:
mozda jos neko dobije gratis sasiju.... :wink: he he....

Sigurno misliš na krx-a kada bude išao po onaj plug , ha ? :wink: hehe , lisico jedna .
 
B

Bobo

Guest
Ma, misli on na tebe...

Sad ti na tog truljavog MF-a ides kopcati paker valjak od svojih 500Kg naprijed i rotosem od kojih 1500-2000kg i mislis da jadan traktor nece puci?

Gadno se varas ;)
 
R

Ratarko

Guest
Bobo kaže:
Ma, misli on na tebe...

Sad ti na tog truljavog MF-a ides kopcati paker valjak od svojih 500Kg naprijed i rotosem od kojih 1500-2000kg i mislis da jadan traktor nece puci?

Gadno se varas ;)

Moj popišani MF je nosio naprijed paker valjak od 1.400 kg kao i odozada rotosem kombinaciju tešku malo više od 3.000 kg ( sa sjemenom ) :D

Kada pukne ja ti ga dam đabe da ga prodaš ciganima za staro željezo :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh