• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

B

branko

Guest
ROKI kaže:
Ja dajem Rusa ako on mene obidje. Nek on da MF-a ako ja njega obidjem. ;) :lol:


ti bogca na to bi i ja pristal :scratch , odmah mu dam fergaca , jedino bi utrka morala biti na kratkoj stazi da mi se ne razleti motor prije kraja :lol: :lol: uf al bi ga naspanal na bosch pumpi :x :x
 
B

branko

Guest
ROKI kaže:
Mislim da ga nebuš našpanal na bosch pumpi ako imaš IMT-533.


da opet na rasrdim bobu radi off topic teme , moj je 533 i sad se vrti na 2600 , a ako se vise ne bi dalo na pumpi lako mu zbusim membranu za takvo nesto a onda mi jos samo treba sigurnosno sjedalo (avionsko) i spreman je za trku :lol: :lol:
 
Z

zrine892

Guest
dajte ljudi smirite strasti...nemojte da moram plombe skidati na boshc pumpi...i ovo mi je previse...nemojte da moram alu felge staviti i recaro sjedalo kupiti za Belarus,kacigu,remus auspuh.i sto čuda.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye i onda kupim naljepnicu koje piše spor sam ali jos uvijek sam ispred tebe
 
B

Bobo

Guest
zrine892 kaže:
dajte ljudi smirite strasti...nemojte da moram plombe skidati na boshc pumpi...i ovo mi je previse...nemojte da moram alu felge staviti i recaro sjedalo kupiti za Belarus,kacigu,remus auspuh.i sto čuda.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye i onda kupim naljepnicu koje piše spor sam ali jos uvijek sam ispred tebe


HAHAHAHA

Dugo vremena nisam vidio tu naljepnicu ;)


Sve mi se cini da ce sad pocet neki vicevi na racun MF-a ;)
 
Z

zrine892

Guest
da ti bude jos smiješnije tu naljepnicu sam vidio na IMT-560....
 
B

Bobo

Guest
zrine892 kaže:
da ti bude jos smiješnije tu naljepnicu sam vidio na IMT-560....


:blackeye

Uletio sam u zamku, ko neki amater...
 
Z

zrine892

Guest
Bobo kaže:
zrine892 kaže:
da ti bude jos smiješnije tu naljepnicu sam vidio na IMT-560....


:blackeye

Uletio sam u zamku, ko neki amater...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye
 
B

Baloban

Guest
Mislim da traktor nije izmišljen za utrke nego za rad. Bolje se recimo takmičii u oranju .
 
R

ROKI

Guest
Baloban kaže:
Mislim da traktor nije izmišljen za utrke nego za rad. Bolje se recimo takmičii u oranju .

Čuj tko ima puno transporta njemu nije svejedno jel traktor kojeg ima ide 40 ili 50 km/h. Možda nekome to nepretstavlja veliku razliku, ali iz vlastitog iskustva mogu reći da je to ipak značajna razlika u svemu (brzina, ušteda vremena, goriva...).
 
K

KRESO

Guest
evo još jedan podravec imamo DF&Torpedo u Novigradu Podravskom sada Baloban iz Virja polako mi se približavaju :mrgreen:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Baloban kaže:
Mislim da traktor nije izmišljen za utrke nego za rad. Bolje se recimo takmičii u oranju .
Pozdrav i dobrodošao na forum!!!
Ma ti Slavonci su ti lijeni, njima se baš ne radi s traktorom ;) :mrgreen:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
KRESO kaže:
evo još jedan podravec imamo DF&Torpedo u Novigradu Podravskom sada Baloban iz Virja polako mi se približavaju :mrgreen:
Zaboravio si nabrojati neke: Ivan_MF, marko_18, branko...
 
B

branko

Guest
DF&Torpedo kaže:
KRESO kaže:
evo još jedan podravec imamo DF&Torpedo u Novigradu Podravskom sada Baloban iz Virja polako mi se približavaju :mrgreen:
Zaboravio si nabrojati neke: Ivan_MF, marko_18, branko...


ima jos zjoocko, zecky, ivica (samo je on malo neaktivan sto se tice pisanja) kotiscak
 
K

KRESO

Guest
ma mislio sam novigrad podravski ,virje pa će sad neki iz đurđevca pa onda iz kloštra i evo ih u virovitici :mrgreen:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
KRESO kaže:
ma mislio sam novigrad podravski ,virje pa će sad neki iz đurđevca pa onda iz kloštra i evo ih u virovitici :mrgreen:
Nisam ja znao što pjesnik želi reći :mrgreen:
 
B

Baloban

Guest
Moj vozni pak mf 5465 (120 ks ) sada godinu dana ,IMT 558 , IMT 539 .Obrađujem 70 jutara zemlje i prozvodim dnevno 330 lit mlijeka .
 
Na vrh