• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson

Z

zrine892

Guest
ma ništa zaboravite obadvojica...ne želim se opterečivati s time...
 
B

Bubu

Guest
Kako god hoces Zrine,nadam se da ti se ne zameram? Sto sam rekao o Rusu,rekao sam jer probao sve te silne Beloruse. I odvrcane i std i sinhro i obicne i stare i nove. Tako da nema veze sto nemam Rusa u garazi. A i 2 dobra drugara su majstori i uglavnom opravljaju Beloruse tako da ne mogu izbeci znanje... :D
 
Z

zrine892

Guest
ma uredu je...ma i ja sam se navozao rusa ko u priči...imam ih u malom prstu....samo mi je krivo što njega neki pljuju a nikad nisu ni vidjeli a ni radili s njim kao sto ja radim sa njim...tako da...sve uredu...
 
B

Bubu

Guest
Rus uopste nije los traktor kao sto pricaju ljudi. Ja sam prilicno bio zagrejan da kupim 952 ili 1025 sa ravnim mostom ali sam odustao bas zbog sitnica koje riknjavaju. Kada bih imao veliku radionicu i da mogu novog Rusa da prepakujem celog onda bi to sigurno bio pun pogodak. Da se sve lepo nasteluje kako treba,izmenjaju ulja,postezu srafovi i onda samo pun gas! Ima ucinak kao i svi ostali zapadni "nadrkani i sofisticirani" traktori ali eto,nemoj da kvarimo MF temu..
 
Ž

žabac

Guest
Rusi su nekada znali napraviti traktor ali više ne . Ali još malo ionako se neče moči kupiti kada uđemo u EU.
 
Z

zrine892

Guest
žabac kaže:
Rusi su nekada znali napraviti traktor ali više ne . Ali još malo ionako se neče moči kupiti kada uđemo u EU.
pravi se javio...
 
Ž

žabac

Guest
Onda mi reci zašto ih nema ni na jednom poljoprivrednom sajmu u Italiji , Francuskoj itd.
 
B

Bobo

Guest
A ajd ti nama reci zast bi uopce ruski traktori bili izlozeni po francuskoj i italiji? Mislim da tamo takvi traktori bas i nisu zastupljeni, tak da ono...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,086
KRIVO!!!
Već godinama posjećujem EIMA-u, i svake su godine bili BELARUSI izloženi. A EIMA je jedan od triju najvećih sajmova u Europi.
 
Z

zrine892

Guest
žabac kaže:
Onda mi reci zašto ih nema ni na jednom poljoprivrednom sajmu u Italiji , Francuskoj itd.
???!!pitaj piceka...tamo imas slike koje je slikao u njemackoj na sajmu...
 
Ž

žabac

Guest
Je imate pravo isprika što se tiče italije. Ali ipak neka mi nekao pokažeRusa LTZ Belarusa itd. koji u jednoj sezoni napravi 2300 sati bez ijednog dana stajanja.
Samo mijenjaj ulje i teraj. Ove godine imam takva dva slučaja Massey 3080 i SAME Antares 130
 
R

Ratarko

Guest
Sada ću vam pokvariti čavrljanje o rusima sa svojim pisanjem ali moram ... :mrgreen:

Danas mi je bio prvi servis sa zamjenom ulja u motoru na Masseyu i dogodilo se nešto neočekivano :shock:
Serviser mi je ugodio traktor da ide 50 km/h !!!
Za mene je to došlo kao šok jer mi je zadnja vijest bila da je to nemoguće na mojoj izvedbi mjenjača .

Imam i neku prilično jadnu sliku kao dokaz ali ju ipak stavljam .
Toliko je teško slikati i voziti 50 da je to čudo jedno ... Četiri puta sam proletio kroz selo i svaki puta uslikam jednu ili dvije slike i naravno ... nisu dobro ispale . Malo neravan asfalt , malo noć , malo moj povišen adrenalin i nikako da uslikam . Za moj MF bi se mogla upotrijebiti ona autosugestivna rečenica Slavka Štimca iz filma Sjećaš li se Dolly Bell koja glasi - "SVAKOGA DANA U SVAKOM POGLEDU SVE VIŠE NAPREDUJEM" .

Evo slike
icon_redface.gif

Obrisan neispravan link.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
vidi se vidi :lol: :lol: i ja sam danas ložio Fendta 716 TMS 50 i koji km na sat imam dokaz, slike
 
B

Bobo

Guest
hmmm, hakirali su ti traktor... cool ;)

Dakle, nista od popusta na utege ;)
 
S

sapat

Guest
Ratarko kaže:
Evo slike
icon_redface.gif

Garant te sad u selu zovu šumaher ;) Fin poklon za Božić :!:

A fotka ti je ispala kao da prelaziš u WARP brzinu :D
 
R

Ratarko

Guest
Da li je zbog toga što je vani bila noć kada sam testirao ili zbog mene smotanoga kao sajla ... izgledalo je kao da idem 80 km/h .
Još ti stavim na mobu onu opciju " Best Pic " ... gdje mob pravi nekoliko slika u sekundi a ti odabereš najbolju i opet od četiri pokušaja po osam slika ja nisam uspio smiriti ruku da uslikam taj ekran normalno . Grrr .
 
S

sapat

Guest
Ratarko kaže:
Da li je zbog toga što je vani bila noć kada sam testirao ili zbog mene smotanoga kao sajla ... izgledalo je kao da idem 80 km/h .
Još ti stavim na mobu onu opciju " Best Pic " ... gdje mob pravi nekoliko slika u sekundi a ti odabereš najbolju i opet od četiri pokušaja po osam slika ja nisam uspio smiriti ruku da uslikam taj ekran normalno . Grrr .
he he izgleda da si doživio adrenalinski šok od sreće i zadovoljstva što pila može juriti 50 :D , neka, samo juri polako :!: ;)
 
Z

zrine892

Guest
Ratarko kaže:
Da li je zbog toga što je vani bila noć kada sam testirao ili zbog mene smotanoga kao sajla ... izgledalo je kao da idem 80 km/h .
Još ti stavim na mobu onu opciju " Best Pic " ... gdje mob pravi nekoliko slika u sekundi a ti odabereš najbolju i opet od četiri pokušaja po osam slika ja nisam uspio smiriti ruku da uslikam taj ekran normalno . Grrr .
šta nisi stao pa onda uslikao..ljepse bi ispalo. :mrgreen: :mrgreen: ...a cuj sustigao si me...nagodinu si nadrapao... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Na vrh